MTZ Belarus

Kako mislis originalni , kupljen kod ovlastenog uvoznika MTZ djelova ili u navodnicima originalni. U HABI imas zupcanike belarus ima i ukrajinskih a ima i kineskih koji su jako jeftini ali prodavac kaze koji su ciji djelovi. Ovaj nije pravljen cak ni od materijala za zupcanike a kamoli da je termicki obradjivan.
 
Kako mislis originalni , kupljen kod ovlastenog uvoznika MTZ djelova ili u navodnicima originalni. U HABI imas zupcanike belarus ima i ukrajinskih a ima i kineskih koji su jako jeftini ali prodavac kaze koji su ciji djelovi. Ovaj nije pravljen cak ni od materijala za zupcanike a kamoli da je termicki obradjivan.
Nije originalni nego "originaljni" sto bi braca ukrainci rekli.
Ovo je osmi menjac ovog meseca, radjeni su i sa ovakvim i sa onakvim delovima, sve zavisi od zelje i mogucnosti vlasnika.
Tragedija je sto je ovaj radjen bez zaljenja para, sve u njemu bi trablo da bude najbolje sto ima da se kupi kod nas ali izgleda sam greskom dobio pogresan zupcanik.
 
Znaci nebojša i tebi uvalili falš deo. Jel prodavac plaća štetu, živce niko nikada naplatio nije.
Izgleda da je tako,i to ne fals nego plastelin.
Nisam imao ovakav slucaj do sad.
Po recima prodavca nije mi namerno dat ovakav deo vec je doslo do neke greske.
Sav moguci trosak snosi onaj ciji je deo, ja sam trazio deo u kvalitetu a izgleda da ga nisam dobio.
A i da ne snosi prodavac snosio bi ja troskove, vlasnik je jednom platio i vise ne placa nista apsolutno jer prosto nije greska do njega, cak mu je i ponudjeno da platimo nekog da ore dok je ovaj traktor van upotrebe.
 
Znam da imaš veoma korektan stav po tim pitanjima, nego me interesovalo da li prodavac plaća štetu, ili je standardna trgovacka fora - nisam ga ja pravio, i mene su zeznuli i razne stvari koje smo svi vise puta iskusili.
 
Znam da imaš veoma korektan stav po tim pitanjima, nego me interesovalo da li prodavac plaća štetu, ili je standardna trgovacka fora - nisam ga ja pravio, i mene su zeznuli i razne stvari koje smo svi vise puta iskusili.
Kod mene je to prosto, ja jurim njega a on neka juri koga hoce,nije moj problem, najbitnije je da vlasnik ne sme da bude ostecen.
 
Danas sam uspeo na zdravo da slomim osovinu za kacenje poluga koja ide kroz dinje kuciste kod diferencijala. Mada i oranje gotovo, bice preko zime zanimacije.
 
Kolega Nebojsa drzise mehanike a delovo nek nabavlja gazda traktora . Takvih je slucajeva bilo I ranije I skoro uvek deblji kraj izvuce onaj ciji je traktor.
 
Kolega Nebojsa drzise mehanike a delovo nek nabavlja gazda traktora . Takvih je slucajeva bilo I ranije I skoro uvek deblji kraj izvuce onaj ciji je traktor.
Lakse mi je da nabavim ja delove, manje bude gresaka al naravno radimo mi i kad drugi nabavljaju delove.
Kad mi radimo vlasnik moze da bude ostecen samo u slucaju da je on kriv za kvar, ako je greska do nas ili do dela koji smo mi nabavili vlasnik nema sa time nista.
 
Ma to je ok sa vase strane, nego da nebi dolazili u te situacije. Nekad sam ja radio sa rezervnim delovima I znam cega sve Ima na terenu.
 
Ma to je ok sa vase strane, nego da nebi dolazili u te situacije. Nekad sam ja radio sa rezervnim delovima I znam cega sve Ima na terenu.
Ma jos je gora situacija kad gazde nabavljaju delove,kupi se najjeftinije smece i naravno zahteva se neka Garancija, a jos gora stvar je kad prevalis 200km do terena a gazda pola pogresno kupio pa se jos naljuti sto treba da plati gorivo.
Tako da ne zna se sta je gore.
 
To si upravu a tom ukrajincu bi ja licno razbucao glavu, pravese I blesavi. Aki prodje prosloje bole njih koliki he to posao ponovo da se uradi. Njima je sve u zameni dela I misle da su sa tim sve resili.
 
To si upravu a tom ukrajincu bi ja licno razbucao glavu, pravese I blesavi. Aki prodje prosloje bole njih koliki he to posao ponovo da se uradi. Njima je sve u zameni dela I misle da su sa tim sve resili.
Aaaa pa nece bas moci,moj rad kosta toliko i toliko tako da i to neko mora da plati, vlasnik sigurno nece, ja sigurno dzabe raditi necu cik pogodite ko ce to da plati, ja zato kazem da se ne isplati da meni daju los deo, em moras da platis sve troskove em ode musterija koja trosi 1000,2000e delova nedeljno.
 
Danas sam uspeo na zdravo da slomim osovinu za kacenje poluga koja ide kroz dinje kuciste kod diferencijala. Mada i oranje gotovo, bice preko zime zanimacije.
1600 din,zanimacija pola sat maks :).Ako mislimo na istu osovinu,ja je menjao nedavno pred sam zavrsetak oranja,isto neke zile orao do kanala,a jos kanal ide malo u krivo nije prav ,zile+ non stop sto je plug vukao u stranu i mora nesto puci.Ovo mi inace treca osovina da pukne :D,dobro koliko kosta dosta i traje.
 
Aaaa pa nece bas moci,moj rad kosta toliko i toliko tako da i to neko mora da plati, vlasnik sigurno nece, ja sigurno dzabe raditi necu cik pogodite ko ce to da plati, ja zato kazem da se ne isplati da meni daju los deo, em moras da platis sve troskove em ode musterija koja trosi 1000,2000e delova nedeljno.
Вероватно су се и сами изненадили кад су видели шта су ти продали
 
Nazad
Vrh