MTZ Belarus

Otvorili da vidimo sta je unutra, orao 2 dana ovako...
20201116_190642_resize_84.jpg

20201116_190927_resize_54.jpg
 
Nije bio pregrejan, jednostavno u oranju... izašao iz kabine i čujem da je traktor promenio zvuk, kao da nešto lupka u glavi, i počeo malo da duva gore izmedju turbine i izduvne grane, nikakve promene nisam primetio, pritisak 4, temperatura 70... Otisao do majstora, kaže majstor, otisao onaj prsten izmedju grane i turbine, kaže nije to ništa, završi oranje i doteraj... Ja posle toga još 2 dana bio na oranju... ja ga oterao kaže, dimi na leru, treba i dizne da se promene, kupio dizne, promenili dizne nisu dizne...Zove me kaže da kad isključi 6 cilindar traktor prestane da dimi... mislili da je karika... kad ono oštećen klip... Radimo punu generalnu... Ovo je ukratko... da ne pišem ceo esej o ovome
 
Nije ovo oštećenje od dizne!!!!!!!
Ovo je oštećenje od materijala, loš klip!!!!!!
Da je od dizne izgoro bi klip ispod karika!!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Миловане виђен си у Зрењанину на семафору на магистрали. Све најбоље и да добро служи(y) :ppozdrav:
 
Jedna je bila malo lošija, ali nije do dizne, ako sam ja dobro razumeo majstora (nisam baš stručnjak)... da je ispao osigurač što drži bolcnu... nisam ga baš povatao...
 
Nama je na 892 na 900rh samleo zupcanika e sad ne secam se da li u gorenjem ili u donjem snopu, proalo je vremena pa sam zaboravio.. jednostavno los kvalitet zupcanika, takav nam zapao jbg.
 
Slikaj kad izvadi cilindar iznutra kako izgleda. Da li je bolcna zaribala , pa zato ispao osigurac ili jednostavno ispao sam od sebe ili nije dobro hladjem uljem , dizna od ulja koroz koju ide ulje koje prska klip od dolje ne radi zaglavila.
 
Jedan lim ide sa jedne strane do lezaja i drugi lim ide do drugog lezaja.
Ide semering, lezaj, lim, prazan prostor, lim, lezaj, semering.
da5352488fac9d31448ec115cd9e94ac.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh