MTZ Belarus

Nema, čep je aluminijumski, nije originalni koji je došao sa traktorom.
Probusi rupu u centar cepa provuci onu rascepku za osiguravanje srafova i mozes pre svega toga da navuces lancic kroz okce i da osiguras cep od gubljenja,a ujedno ti sluzi kao odusak.Ja sam meni tako napravio posto sam imao onaj plasticni cep pa se raspao i otac ostruze od aluminijuma i tako odradim i nema problema,a nema ni podlivanja.
 
Danas sam se vratio od majstor Tome sa viskom para, zapravo kada je otvorio PvP elementi kao novi ic nisu krenuli. E al zato predpostavka za dizne je ispala tacna! Od 6 kom 5 ne bacaju mlaz dobro, za divno cudo 5 su uzete kod macara (nije imao vise) jedna dokupljena u Poljomehanici. Stavljene svih 6 nove i pumpa natarirana. Mogao sam sjebati traktor ladno, da imam vremena da odem do ZRa sutra bi mu odneo i nabijem svih 5 u otvor, na njemu bi bilo da bira u koji!
 
Luka bas tako, nema lente ima lamele, poput pauersifta
To sam čuo da postoji i video sam izvadjen što bi rusi rekli вом u agropanonci
Ja sam njakao ove na lente bila su 3 koji su samo vrtili TMR mixere za hranu na farmi
I 3 koja su tarupirala i bacala stajnjak na ratarstvu
Jesmo se tih lenti namenjali svake jeseni, tmalčeri 4 reda, idnosno 3m neki domaći FPM ili tako nešto

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ljudi sto puta sam ovde ponovio, delove ako nemate od koga da uzmete a da imate poverenja uzimajte u AP, znaju i oni da za.... Ali mnogo redje od drugih.
Sa ostalima je cirkus.
Dosta delova originalnih i iz prve ugradnje moze da se nadje koje kuda ili mora da se zna gde da se trazi.
Lako je meni da trazim garanciju na deo cak i za onaj vasarski kad nedeljno ugradjujemo pitaj boga koliko delova i nikome se od njih ne isplati da me izgubi kao musteriju zbog relativno sitnih para, a za vas koji kupujete delove dva puta godisnje bas ih briga realno i jako su bezobrazni.
 
To sam čuo da postoji i video sam izvadjen što bi rusi rekli вом u agropanonci
Ja sam njakao ove na lente bila su 3 koji su samo vrtili TMR mixere za hranu na farmi
I 3 koja su tarupirala i bacala stajnjak na ratarstvu
Jesmo se tih lenti namenjali svake jeseni, tmalčeri 4 reda, idnosno 3m neki domaći FPM ili tako nešto

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Ima tu nekih prepravki, posebno na ovim sa klipom tj 1025 i 1221 i to bude gotovo pa vecno.
 
Nazad
Vrh