MTZ Belarus

Kolega na ramena nisam obratio paznju a cilindar ako sam dobro video je klasicna stotka a i da je 110 sve to dodje manje vise isti djavo.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Imam istu takvu drljaču od 6 metara i vučem je sa 1221, traktor je ne oseti...
 
Nemam pojma, nisam je nikad izmerio... Po meni je to drljača za traktor od 100 ks, moja ide u oglase kad završim pripremu za setvu...
 
Da li 1021.3 i 1221.3 imaju identican zadnji kraj, tj da li jednak teret mogu da dignu i nose?
Da li 1025.3 i 1021.3 su identicni ili je razlika u zadnjem kraju?
 
1021 ima zadnji most kao 1221 a 1025 dosta slabiji.
Pravi se vec duze vreme ali AP ne uvozi model 1220,tu je motor kao 1021.3 a menjac i zadnji most su od 1221
 
1021.3 i 1025.3 se razlikuju po menjacu i diferencijalu (zadnjem kraju).
Motori isti djavo i hidraulika je monoblok.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Verovatno da isti teret mogu da dignu ali 1021 ce ga nositi "sigurnije" nema pucanja poluosovina.
 
Nikakva slaba tacka mu nije menjac.
Nemaju problema sa menjacima,rastereceni su.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Кад смо код мењача код 820 колико му смета ако има мало више уља преко горње црте на мерачу,отприлике то је неких 2-3 лит.
 
Poslednja izmena:
Кад смо код мењача код 820 колико му смета ако има мало више уља преко горње црте на мерачу,отприлике то је неких 2-3 лит.
Ne smeta nista, ja sam imao 150 litara viska kad mi je pobrljavila pumpa i sve prebacivala iz bureta za kipovanje u diferencijal.Dok su majstori provalili sta je problem skoro sam se skumio sa likom sto prodaje ulje na tocenje...
 
Pa kolega gde su gledali majstori.
Gde je uspelo da im nestane tolika kolicina ulja a da je nema ispod traktora.
Pa prva stvar koja se radi kad ulje naglo nestaje iz hidraulika a nije prosuto nigde sa spoljne strane traktora je da se izvadi merac iz menjaca.
to je jedino mesto gde pumpa moze da gurne ulje kad strada.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh