MTZ Belarus

Sad mi nesto nije jasno. Kako to da će Brežnjeva biti na tone i ko su ti nesrećnici što će ga se odreći. Jel ti ljudi računaju na jeftine i brže popravke, delove koje mogu kupiti gotovo u svakoj trafici. Zar će napustiti takav komfor i udobnost, takvu snagu ? Ja ne verujem u te priče i mislim da se to ipak neće desiti kao što se ni neje desilo u Mađarskoj, Hrvatskoj, Poljskoj...
 
I to je tacno ali bacvani pa i sremci su uvek bili ekonomski jaci pa shodno tome i vozni parkovi su skuplji da tako kazemo.A ima jos jedna pojava a to je da sve vise ljudi daje zemlju u arendu pa kao sto je napisano ranije kad ljudi shvate da kad jednom stanes tesko posle krenes ponovo
 
I ja sam kao ljubitelj IMT-a mislio kad prođu natječaji, IMT traktori će se bacati i prodavati u pola cjene... MALO SUTRA... A baš sam naumio naći dobar 577dv za male pare ali još su skuplji nego prije.

Nadajte se samo da će netko tko je kupio nov traktor odjednom reći da mu više nije vrijedan koliko prije mjesec dana i da će ga prodati samo da se proda.

Kod vas je MTZ jedan od omiljenijih traktora, djelova ima svuda, majstora još i više. dosta toga se može popraviti kod kuće uz pomoć kliješta i komada žice. Neće MTZ iz ničijeg dvorišta samo tako otići...
 
Samo kažem da neće biti kako je Bojan to sebi zamislio... Pojavi se "tu i tamo" poneki jeftiniji traktor al to je zbilja rijetkost. Kod nas za 10 000€ možeš dobiti MTZ 820 ili manji/stariji...
 
Po nekoj mojoj sac metodi manje od 10% traktora NOVIH se proda za kes, ono sto najlakse proda traktor jesu uslovi tipa "beskamatno", grejs period i slicno.
Ko ima kes on ceka povoljan momenat da kupi i takvi traktori obicno i ne dodju do oglasa ili ako izadju u oglasima do jutra budu prodani. Znam i sam koliko sam dugo cekao da mi se pojavi traktor da kupim, sto rece Danger kad prodje zlatna kocija ...
 
Bobo neradujem se ja necijoj propasti ,kamo lepe srece da svi mogu kupiti nove traktore a sa starim da se zezamo sa full pul ako se tako zove taj sport
 
Pocelo je.sprdanje. bojceti sigurno zeli dobar traktor. Na ovome je dobra samo cena, a i ona je upitna s obzirom na stanje ovog traktora u oglasu sto je putin postovao.
 
hahha traktor iz rada.Traktor spolja izgleda izraubovano,ali nije zemlju obradjivao nikad u svom vjeku,bio je na asfaltu i firmi prevlacio betonske bandere za struju i rasvjetu,imao je i kasiku nekad napred,ja sam ga bio pikirao dugo vremena i nazalost dospeo je kod ovog coveka,koji je preprodavac.kupljen je za dosta manje pare nego se se sad ceni.
 
Uvijek sam govorio i toga se držim i još me nije pravarilo: Polovan traktor koji pali i može se provozati, da nije koješta po njemu puno vareno ili prepravljano van tvorničkog, na kojem ne fali baš pola djelova, da je što masniji i ružniji a što jeftiniji. Plaćati nečije farbanje ne dolazi u obzir. Živimo u takvim vremenima gdje se rođenom bratu teško vjeruje na riječ a ovako kupiš neki malo zapušten traktor s kojim se može uraditi nekakvog posla. Kasnije kad se dođe so nekih novaca malo po malo sređuje.

Naj jači su mi koji pred prodaju ugrade nove sve 4 gume TRAYAL il nešto još gore od toga a naplate ih u cjeni traktora mal te ne duplo... Ako želim nove gume na traktoru, kupit ću ih sam kakve ja želim.

Ne kupuje se traktor svaki dan i treba dobro odvagnuti koliko se isplati novaca dati za polovan stroj.
 
Nazad
Vrh