MTZ Belarus

Nije traktor bio za njega ,ja to gledam na taj način.Nekad i pored silne želje i volje ti nešto promakne ispred nosa i onda kažem sam sebi to nije bilo namenjeno tebi i idem dalje,jednostavno u životu je to tako. Možda sutra se pojavi još bolja prilika,nikad se to ne zna. Kola mogu biti zlatna pa da te povedu i sedneš a ona se iznenada prevrnu izeš ih onda što su od zlata...
 
Licno mislim.traktor jeste bio pravi, od.pravog domacina. Ali ocigledno njje mu se dalo. Mada je verovatno napravio pazar tom kupcu. Svima neka je sa srecom.
 
Menjao sam u avgustu bio je fabricki jos kad sam ga ispustio u zivotu nisam video tako nesto,mnogo ruzno.Isprali sve i sipali nov kad posle procurelo kod vodene pumpe,sad cekam da se zameni pumpa i da sipam nov.Sad vidim da treba ispustiti i iz grejaca.
 
Ko god je planirao da kupi tako neki traktor ima razlog da se kaje, da nisam kupio moj 820 ovaj bih sigurno kupio, to je dupla sansa + od pravog domacina + cena. :osmeh:
 
Ljudi kada krene Ipard, tih 892/1025 grbavi/ravni ce biti na tone. Kod nas 50% njih koje znam paorcica 50ha+ ce konkurisati za 80-90-100KW model a prodati Rusa.
 
Ljudi kada krene Ipard, tih 892/1025 grbavi/ravni ce biti na tone. Kod nas 50% njih koje znam paorcica 50ha+ ce konkurisati za 80-90-100KW model a prodati Rusa.

Zar ti mislis da ce svako od nas proci konkurs kod ipard fondova?Ovo je Srbija bre,nije Madjarska,Rumunija itd.Retko ko ce proci taj konkurs,samo tajkuni ce sigurno a mi mali dobicemo jedan veliki sipak,kao sto smo i dobijali do sada.
 
Ne znam, videcemo. Kod nas ako dodje 20 traktora u selo, automatski ce 10 MTZ biti na prodaju, a onih drugih 10 za godinu-dve, dok vide da im se ne isplati da skuplja prasinu.
 
Ko god da dobije ovima ce da padne cena sigurno. A i uvoznim polovnim. Moje misljenje.

Mozete vi da sanjate o padanju cena koliko hocete,malo se treba raspitati kod komsija iz HR,koliko znam od prijatelja koji je preko kaze da je lakse kamili proci kroz iglene usi nego proci na ipard-u,nije to bas tako deljenje sakom i kapom kako mi mislimo.......(kako bi voleli ustvari),ko o cemu zastavnik o unapredjenju a poljoprivrednik o ipard fondu
 
Neće to Bojčetiću ići baš tako kao što tvoje kolege divane(daj Bože da bude)Ali mislim da mi nismo dovoljno poslušni za ta sredstva i da Eu hoće da Srbija bude kategorisana kao Mađa,Rumunija itd odavno bi takvi fondovi nama bili dostupni...
 
Ja koliko primecujem ponuda rusa se vec posle ovog konkusa domaceg povecala.E sad ko prodaje i stvarno hoce da proda mora da spusti cenu.Naravno ima i druga strana godina jalova nema akumulacije nema kupovine ni polovnog ni novog i tako je kod vecine koje ja znam
 
Dobro je da smo veliki optimisti,samo po tome se razlikujemo od okolnih zemalja.Malo toga cemo videti mi od tog Iparda,nije to namenjeno za nas.I da pohvalim tema je postala skoro najaktivnija.
 
Eee secam se prvog predavanja o IPARDU u Karlovcima davne 2010.
Te ponude po oglasima nisu bas ni realni,mnogi sad za polovnjake traze koliko su ih nove platili pre 10-20 godina.
 
Poslednja izmena:
Povecala se ponuda, ako se secate u jednom momentu je bilo i zapadnih 15-20 godina starih kupljenih u Vaitu/IKR-u, samo sto ocigledno je da su te cene u oglasima velike kada nije trgovano toliko dugo. Na primer iz Conoplje ima 1021RM prodaje se 2 godine po 19.000e. Misljenja sam da taj model 1025/1021RM po 19.000e ce se prodati nikada.
 
Ja koliko primecujem ponuda rusa se vec posle ovog konkusa domaceg povecala.E sad ko prodaje i stvarno hoce da proda mora da spusti cenu.Naravno ima i druga strana godina jalova nema akumulacije nema kupovine ni polovnog ni novog i tako je kod vecine koje ja znam

Pa povećala se kad ih ima najviše, a i kvare se najviše, pa jeste kad ih ima najviše, ne sekirajte se iznaće se model da belarusi i dalje budu povoljni i ako taj ipard zaživi, navozaćemo se mi još dugo tih belarusa, fergusona, fotona, mahindri i pitaj koga još a i dalje ćemo maštati o zapadnim.
 
Nazad
Vrh