MTZ Belarus

Jedno pitanje hidrulika mi non stop upusta na820 menjao sam i klip i ventil sto se nalazi kod rezervoara za ulje i nevredi sta jos pogledati
 
Ja sam svojevremeno imao neku ideju da pomocu deblje sajle i bulzira prevedem komandu od volana do pored sedista,znaci da ostane sve gde i jeste sto se tice hidraulicnih delova samo rucicu da napravim i povrzem je sajlom na razvodnik,ali ubrzo posle toga sam i prodao tog rusa kojeg sam ja vozio,a ovaj drugi je ostao i ćalu to ne smeta sto je pored volana,a i voli fabricko stanje... :D :)

Sent from mTalk
 
Secas li se sta sam ti ja rekao za svako rusko vozilo? Ono je napravljeno da nikad ne moze biti 100% ispravno,da bi se stalno sa njim druzio i nesto cackao na njemu.
A one druge stvari necu ni da pominjem.
 
Prosto ne znas sta je udobnije.
Vozio sam 1025 od prijatelja, kupljen nov 2012 godine.
Prvo sto nije mogao da vuce moju tanjiracu isto kao moj traktor, a drugo trosio je više od mog. A trece i najbitnije na njemu bih prvo stradao ja pa sve ostalo.
Pa onaj Dx85 što sam imao koji se proizvodio do 1980. godine je bio udobnije od Rusa 1025.
Sada je taj isti covek kupio YTO1304, to je vec malo bolje, čak je okretniji od mog traktora, vuce kao lud, jedino sto je malo bucniji u kabini.
 
Prosto ne znas sta je udobnije.
Vozio sam 1025 od prijatelja, kupljen nov 2012 godine.
Prvo sto nije mogao da vuce moju tanjiracu isto kao moj traktor, a drugo trosio je više od mog. A trece i najbitnije na njemu bih prvo stradao ja pa sve ostalo.
Pa onaj Dx85 što sam imao koji se proizvodio do 1980. godine je bio udobnije od Rusa 1025.
Sada je taj isti covek kupio YTO1304, to je vec malo bolje, čak je okretniji od mog traktora, vuce kao lud, jedino sto je malo bucniji u kabini.
Koja tanjiraca je u pitanju Manjevicu?pretpostavljam da je imao cesku pumpu,one su malo tromije...i da li je ravan most?ako most ako nije dobro podesen trap pa jede gume nejednako oce da trese na asfaltu,a ostalo inace ne znam zasto bi bio manje udoban od prosecnog traktora te klase.
 
Bila je upitanju Consum 28 diska, doduse kod njega je pesak, pa tone do osovina. Ali bez obzira on to ne bi trebao da oseti.
A sa Minav 28 diska, diže temperaturu u podne kada je vrucina.
I meni je bilo cudno, zato što sam za njih cuo da idu dobro. E sad, da li je njegova neki promasen ili sta vec ne znam.
 
Moguce da je traktorista promasen jer te tanjirace on nebi trebalo da oseti kod nas svi do jednog vuku Consum 28 sa rotorima i ne osete ih komsije sa njihovim 1025 vuku skroz zakosenu bukvalno ore traktor sa tanjiracom niti se greje niti stenje.
 
Nazad
Vrh