MTZ Belarus

Kako ne potrebna? Grejac kad ostane suv oma crkne...mada ih ja ni nemam povezane,nit ih koristim..
 
Ja moj moram pogledati, sad sam ga prao posle jucerasnje zamene pumpe hidraulike.

Sad imam problem sa zmigavcima, desavalo se da nece da se upale na rucici promenim rucicu i opet posle par dana isto. Na dugme za centralne zmigavce savrseno uvek rade, preko rucice kod volana ne rade.

@Danger probano sa drugim automatom i opet isto centralni rade, preko rucice jok.
 
Ja kupio nov prekidac, pa ne vredi.

E sad jedino ne znam jel automat ima posebno "deo" za centralne,a posebno za palicu ?
Ja sam imao onaj od IMT-a sa 3 kontakta i samo ubo u dzek od ruskog i centralni je radio, a palica nije.
 
Ja kupio nov prekidac, pa ne vredi.

E sad jedino ne znam jel automat ima posebno "deo" za centralne,a posebno za palicu ?
Ja sam imao onaj od IMT-a sa 3 kontakta i samo ubo u dzek od ruskog i centralni je radio, a palica nije.
Sve ide preko istog automata. Dabi radili levi i desni zmigavac sva 4 moraju biti ugasena. Uglavnom taj prekidac od sva 4 zeza.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Naprskaj malo vd-eom to kućište na volanu gde ide gore dole ručica i nek prenoći, uvuče se prašina i izgubi kontakte, kuburio par puta.
 
Mislio sam na staru a ima još nešto, kad ulaziš u kabinu (sleve strane) tapacirung sa strane skineš i tu ima ubodna spojka (plastična sa navojom) koju odvrneš i razdvojiš pa te igle vremenom korodiraju od vlage i izgubi kontakt, to naprskaj vd-eom .
 
North@ Kupi pravi visoki auspuh i tablicu stavi u kabinu tamo gde su osiguraci:osmeh:

- - - - - - - - - -

I kod mene taj prekidac za sva četiri zmigavca zeza.Kada ga upalis nemos ga ugasiti.
 
North vidi kako ce jos lepsi biti:osmeh:
20170824_194012.jpg

Tablica unutra i nesmeta prolasku vazduha za hladjenje.
 
Sale i dalje ne znam na sta tacno mislis, kad uhvatim vremena rastavicu pa te zovem.

Nikola nije bas godina za nov auspuh, led farove, vazdusno sediste, nalepnice nove i slicne zelje. :osmeh:

Mislio je na sledece,ispod tapacirunga ima steker koji spaja komplet instalaciju instrument table i prednjeg kraja traktora,taj steker sluzi da se rastavi instalacija pri cepanju traktora pri zameni lamele i slicno,to je okrugli steker sa okruglim iglicstim pinovima i rastavlja se odvrtanjem pvc ili metalne matice,tu ume da oksidira pa te kolega posavetovao da to pregledas
 
Nazad
Vrh