MTZ Belarus

26405g5.jpg
 
Dragan18 je napisao(la):

Mozes li da me uputis na sajt gde pise malo opsirnije o ovim subvencijama,kakvi su uslovi i uopste malo detaljnijih informacija.I sto ovaj cenovnik nema kod Agropanonke na sajtu,to mi nikako nije jasno :sta: Vidim uveli su na sajt kupovinu preko neta :D
 
mucobieno ti si u pravu,saltas tako da nesto ne sjebes.
A ti sto uniste menjac za 1500rc za njih nije traktor vec cekic(sto tezi).
U tansportu treba biti oprezan znati koje su mogucnosti traktora!
Nestrucnim rukovanjem mozes sjebati svaki traktor. :udri:
 
mucobieno je napisao(la):
Abro
nema stepenice jer nestanu mu od vasdusnog filtera, na tom mdelu vazdusni filter je kod boce od kompresora. :cao:

kako ti saltas 1025? kao ja ili kao Zeka? :ppozdrav: :haha:
Pa i očigledno je a i onako ničemu ne služe, što se tiče stepeništa.
Šaltanje na 1025 onako kako ti kažeš i ponekad kao u maslac a nekad uz škripu. Način koji je naveo Zeka po meni je jako nezdrav.
 
bewisa je napisao(la):
mucobieno ti si u pravu,saltas tako da nesto ne sjebes.
A ti sto uniste menjac za 1500rc za njih nije traktor vec cekic(sto tezi).
U tansportu treba biti oprezan znati koje su mogucnosti traktora!
Nestrucnim rukovanjem mozes sjebati svaki traktor. :udri:


ja ni sa dve prazne nekrecem u toj 4. grupi, vec isto u 3. mada moze i u 4. ali kontam da ce kvacilo pre da strada...
 
DJOKAN je napisao(la):
Dragan18 je napisao(la):

Mozes li da me uputis na sajt gde pise malo opsirnije o ovim subvencijama,kakvi su uslovi i uopste malo detaljnijih informacija.I sto ovaj cenovnik nema kod Agropanonke na sajtu,to mi nikako nije jasno :sta: Vidim uveli su na sajt kupovinu preko neta :D

O subvencijama ni oni nisu znali da mi kazu, navodno u cetvrtak izlazi kompletna uredba pa ce se znati sta i kako. A zasto nema cenovnika na sajtu to ni ja ne znam... verovatno ih mrzi da postavljaju.
 
kao su dobri postavljaju u novinama nize cene sa subvencijama od 30%kao da ih oni daju a ne drzava kao ih nije sramota bolje da su snizili cene traktore ane da klepaju koliko oce :zli:
 
Ne govorim ja vam nista lose, ali zbog tog krcenja reduktoda kad ga prebacujes u 4 mod iliti naj brzi hod se i mojim komsijama raspao menjac....... i posle kad se namestio su tako morali da krecu kako u knjizi pise..... ljudi sta vam je...ja vas razumem al razumite vi mene da je tako konstruktor tog traktora napisao u knjizi.....ili nazovite predstavnistvo Agropanonke-servis......sa menjacom 18/4 standardnim nema tih problema...... ako su se vasi pokazali dobro sa vasim nacinom saltanja vi tako i vozite..... ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1268073793[/time]
_________________________________________________
e tu si upravu... sta mislis sto je mojim komsijama otpao Zamajac.....jbg zato se ja drzim strog tipa menjaca i 82.1 ili 820 a inace imam 80.1(to ti je stari bez prednje vuce)
 
e momci kako da ubacim moj licni snimak a ne sa you tube :haha:? vidim moze slika a ne znam kako snimak :cao:
Post je spojen: [time]1268074169[/time]
_________________________________________________
Lalo pravi je ..... Eurolux
 
@ zeka
Knjiga je knjiga a praksa je praksa!
Bolje predlozi komsijama da postanu clanovi ovog foruma
i da procitaju temu MTZ Belarus(al sve) jel ovo je
knjiga prakse. :ppozdrav:
 
Nisam na vreme procitao danas predhodne postove pa nisam ni probao, mislim da mi je jedanput uspelo da presaltam reduktor bez krcenja, mislim da sam ga vozio u 3. a ne u cetvrtoj i da sam mu dao medjugas i da je tako fino upao, necu nista da tvrdim dok ga sledeci put ne budem vozio pa cu vam sve tacno reci jer i mene muci taj problem saltanja, ali da se razumemo da je menjac glup, glup je nevidjeno. :zli: :zli: :udri: :udri: :udri:
 
Bas tako......@Nidzo,a bewisa dzabe resili su se oni 1025-ice , kupili su Deutz Fahr agrotron 150
 
Kad saltate u vise brzine ide sa duplim kvacilom,a unize sa medjugasom
i nema krcanja.Samo mora da se oseti trenutak kad se sta radi(lakse pokazati nego objasniti). :ppozdrav:
 
Ljudi moji, svaki traktor sa NEsinhronizovanim menjacom je pozeljno voziti sa duplim kvacilom i medju-gasom ako zelite da imate pun efekat saltanja bez krcanja! Naravno, treba imati i sluha za to sto mnogi bas i nemaju...
Moj predlog sto se 1025 tice-ako se dobro secam da je III rang u sporima a IV na istom mestu samo u brzima...vozite 4. u III rangu, izbacite samo iz ranga, duplo kvacilo pa u brze pa opet duplo kvacilo pa u IV rang pa posto je traktor vec usporio blagi medju-gas i u 1. i teraj. Ako neko od Vas vlasnika poslusa moj savet, neka javi rezultate...
Jedna vazna napomena-voditi racuna koliko treba da se saceka posle duplog kvacila da bi se ubacilo u brzinu zbog razlike u prenosnim odnosima svake brzine!
 
To da ima prenosne brzine je tacno, mislim da mi nije krcalo kada sam navukao trecu brzinu i naravno sa duplim kvacilom, koliko sam ja skontao da na reduktoru nema veze duplo kvacilo jer ja sa njim do sada nisam nista dobio ako mi verujete, na 82 ni jednu brzinu ni reduktor ne menjam bez duplog kvacila, to su neki moji utisci i secanja za sad ali cu vam sve tacno reci narednih dana kada ga budem vozio.
 
ali to je Sinhroni menjac .... ali nise ni bitno ......i za ostale ...koliko ja znam Sinhroni menjac ne bih trebao ni malo da zakrci ...... bar sam toliko ucio u ovoj nasoj mehanicerskoj skoli ...... :D
Post je spojen: [time]1268083953[/time]
_________________________________________________
brajko moj 82 je masina moze da krci koliko hoce i prima savaku brzinu i nema greske..... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh