MTZ Belarus

ma ladnjak iznutra ima kamenca.. i slabije se ladi.. kod nas u selu na tri 82 isti problem..
 
neznam kod mene licno se grejao i nema sta nisam radio i onda sam kupovao one gluposti za ispiranje i sada stalno hvatam kisnicu i menjam.. i cini mi se da je malko bolje... kod drugog je bilo isto problem dok nije kupio novi ladnjak, a kod treceg je bio problem u crevu koje ide do vodene pumpe, iznutra se odvojio onaj tanki sloj gume i smanjio protok vode... to je sto ja znam..
 
Primetio sam svremena na vreme ne stalno kad radi tako ugrejan da hoce na vodenoj pumpi da kaplje. Ima na vodenoj pumpi odole jedna rupica probusena i na njoj sam primetio da hoce da kaplje dok ne spusti malo temperaturu, ali nece stalno da kaplje. Sutra cu probati da operem hladnjak za pocetak i termostat da vidim da vratim.

stavi manji od 70 stepeni
 
Jeli remontovao neko razvodnik hidraulike na staroj 82-ci dobija li se nešto zamenom gumica ili treba kupiti i druge ventile i isplati li se raditi takvo nešto.
 
Kupi nov razvodnik..mislim probaj sa zamenom,ja sam radio remont nekoliko puta i ne vredi..tebi mozda uspe sl ja sam samo za nov..
 
Ja sam menjao gumice jer mi je cureo i sad je ok ne curi...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
U mađi blok 500 eur sa pdv a polumotor 1000 e sa pdv novi da ne bude zabune za turbaka blok 600e
 
Jel mi zna neko odgovoriti sta je tacno problem kod rusa 82,danas mi je obrtomer poceo brljaviti,pokazuje mnogo vece obrtaje od realnih,a i kazaljka malo skace.Ja znam da je nesto kod alternatora,ali nzm tacno sta :).
 
Novici iz Čuruga on ima bar jedno 30 različitih blokova od 82 kad sam bio kod njega po felne za rusa!!

- - - - - - - - - -

Kolega srdjan7 isprazni PP!!
 
Na osovini sa slike koja se nalazi u menjacu na koji zljeb ide seger osigurac na mesto broj 1 ili 2??Da li neko zna?
0310520.1000x1000w-ea2c45.jpg
 
Napravljena poteznica za 820.Ako nekome treba sablon,nek se javi.
20160921_105814.jpg
[/url][/IMG]
20160921_105824.jpg
[/url][/IMG]
 
Nazad
Vrh