MTZ Belarus

šaf sam zategao krvnički,nema lufta primetio sam da je jedna spona iskrivljena,mozda je do toga gde treba da budu širi točkovi napred ili nazad
 
Pozdrav svima.
Imam jedan problem kod belarus 82 kad ga palim radi sa malim gasom i nikako da ga podigne. Dajem gas ali nema efekta kao da oce da se gasi a ne. Osim creva koje sam promenio i nove bakarne platne sta moze biti ako je neko ima takav problem?
 
Treba da je uzi napred zato sto onda tockovi blago teze da idu prema unutra i potiru istrosenost spona. Ako bi bio gaz siri napred onda bi istrosenost spona dosla do izrazaja i svaki tocak bi hteo da ide na svoju stranu i drzanje pravca bi bilo veoma tesko.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Jeste,tesko se drzi pravac..al ja samprivremeno tako resio samaranje tockova..ili tako ili jednu gumu malo ispustiti da budu razliciti pritisci u njima za jedan bar..privremeno je takko kod mene vec neko vreme i ne samara vise
 
U uputstvu kaze naprijed siri za 0-8mm. Oznacite nazad na gumi na sredini visine gume unutra kredom i izmjerite razmak , potjerate traktor da oznake na gumi dodju dodju naprijed isto ma pola visine i izmjerite i onda na sponi namjestite.
 
Nazad
Vrh