MTZ Belarus

Pa nije na prisilno već još napred na plivajući
 
gdje spojiti i zasto 2 crijeva, znaci da je dovoljno 8 bari

jedno crevo spojis direktno na bocu i sprovedes u kabinu i zavrnes ga na pomenutu slavinu(pazi da slavinu neokrenes naopako imas smer) a drugo crevo zavrnes na slavinu i direktno na blokadu gde inace ide crevo ulja,uz sve pomenuto treba ti tri holendere 16x16,jedan izmedju boce i creva i druga dva na slavinu
 
Pozdrav kolege.Ako moze mala pomoc oko prevoda Ruskih oznaka lezajeva na nase.U pitanju su 307K1 I 50306K?
 
jos kad bi znao kako izgleda taj ventil ili kako se strucno zove bilo bi dobro

11gk7ia.jpg

slika govori sve......

- - - - - - - - - -

Pozdrav kolege.Ako moze mala pomoc oko prevoda Ruskih oznaka lezajeva na nase.U pitanju su 307K1 I 50306K?

307=6307
50306=6306
inace trazi 50306 zato sto taj lezaj ima urezan kanal za seger,ili uzmes 6306 pa odnese strugaru da tu ureze kanal.....
 
jedno crevo spojis direktno na bocu i sprovedes u kabinu i zavrnes ga na pomenutu slavinu(pazi da slavinu neokrenes naopako imas smer) a drugo crevo zavrnes na slavinu i direktno na blokadu gde inace ide crevo ulja,uz sve pomenuto treba ti tri holendere 16x16,jedan izmedju boce i creva i druga dva na slavinu

Kako se odrazava ovo na gumicu ispod cevi blokade,s obzirom da nema podmazivanja iste?
 
Svaki lezaj koji posle oznake ima slovo ''N'', npr 6203N, ima kanal za seger osigurac, a ako ima ''NR'' onda uz njega ide i seger.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
  • Like
Reagovanja: aca
Da li moze na MTZ da se ugradi ovaj davac pritiska ulja (naravno uz odgovarujucu redukciju) ili moram da kupim nov?
Ovaj je nemacki,VDO. Verovatno je od nekog kamiona.


 
Imalo neko semu stelovanja zuba na elementima za gorivo i uzubljivanja za motopalovu pumu za beloruss 892

Nada poslednja umire.
 
Zašto mi se povremeno pali crvena lampica na satu izmerio punjenje na oba oko 14.4v ili da ne obraćam puno pažnju na te ruske naprave.
 
Koliko kosta motopal puma za 892. Sutra kod majstora treba da izvadimo bregastu i podizace. Ako nije osteceno kuciste bice dobro.


Nada poslednja umire.
 
Radio sam zimus pumpu na 820 i sada u spremanju primetim da se traktor dosta greje.ima snage,ne davi se,ali se greje.Jel moguce da je do pumpe?
 
Danas uradnjena motopal pumpa kod boshiste. Jedan podizac se okrenuo, i jedan elemenat zapekao. Znaci elementi se uzubljuju siroki zub u siroki zub. To smo danas saznali i namestili pumpu. Po preporuci nastelovali,ima malo odstupanja u punjenju,ali sobzirom ni sam ne znam gde da trazim elemente za ovu pumpu sve je super. Traktor ima bolji odziv gasa,malo smo i ventile prestelovali. Sve u svemu dobra skola dva dana.

Nada poslednja umire.
 
Nazad
Vrh