MTZ Belarus

Danas uradnjena motopal pumpa kod boshiste. Jedan podizac se okrenuo, i jedan elemenat zapekao. Znaci elementi se uzubljuju siroki zub u siroki zub. To smo danas saznali i namestili pumpu. Po preporuci nastelovali,ima malo odstupanja u punjenju,ali sobzirom ni sam ne znam gde da trazim elemente za ovu pumpu sve je super. Traktor ima bolji odziv gasa,malo smo i ventile prestelovali. Sve u svemu dobra skola dva dana.

Nada poslednja umire.

Zetor ti koristi motopal pumpe, prije 3 godine komad je bio oko 10E, a imas elemente za ruse za motopal kupiti kod http://webaruhaz.habi.hu/termekek/7275/Adagoloelem_LENGYEL_tipusu.html
 
Taj te laze.
rvc2m9.jpg
[/url][/IMG]
 
Sto mislis da me laze ?
Drugi prohod,ne znam koliko duboko. Po grafiku mu to dodje nekih 12-13km,sto po brzini nije preterano,samo ne znam koliko je traktor kadar ?
 
Opet ti fazondzija i tvoji komentari. :osmeh:
Kojom bi ti vukao konzuma kod mene u ataru ? Znas zasto pitam,zato daj realan odgovor.

Mozda je onda vukao 5,jer 5 i 8 dele isti polozaj,a za Rusa sam se naslusao svakakvih prica o menjacu,dosta ljudi koji ga imaju godinama i dalje ne znaju sta imaju,nego na neki svoj nacin iskazuju brzine.

Neki kazu reduktor zec-kornjaca,neku multi pover,neki da polovi...
 
ja sam danas 8 brza 12 km/h i ide odlicno ali radio sam i 7brza redukovana 13 km/h e tu mu je posle sat vremena bilo toplije pa sam se vratio na 8 i 12km/h tako da drugi prohot nije problem postici tu brzinu, barem ove godine. Inace spremac majevica 3m.
 
Ovaj nije imao puno da uradi...spremac pozajmljujem po selu ove godine,pozajmim jednom komsiji pa mu ode guma zadnja od spremaca i onda dodje ovaj drugi drugar da donese spremac kuci i ujedno mu spremi jos jutro-dva-tri koliko je ostalo,a mrak vec pao.
Sve u svemu znaci moci ce opusteno da vuce 9-12 na sat 82-jka taj spremac.
 
Da ja napisem iz iskustva, uvek teram manjom brzinom posto nije toliko sporije koliko je traktoru lakse a i potrosnja je uvek manja nego kad se tera brze. Pisem za rusa, iz tabele se vidi kakav ima raspored brzina 820. Sliku sto sam postavio, vozio sam ga 5-zec i potrosio sam na pripremu 2.5l/kj.
 
Ja sam 2.90 drugi put na nekih 3-4 cm vukao 7. u kornjaci i nije mu bilo lako.

ovo ti je pravi odgovor

- - - - - - - - - -

Traktol 80 ja sam menjao jesenas 60 l

Gde si iskopao ovaj podatak?
u njega ide sae 50 u menjac

- - - - - - - - - -

Opet ti fazondzija i tvoji komentari. :osmeh:
Kojom bi ti vukao konzuma kod mene u ataru ? Znas zasto pitam,zato daj realan odgovor.

Mozda je onda vukao 5,jer 5 i 8 dele isti polozaj,a za Rusa sam se naslusao svakakvih prica o menjacu,dosta ljudi koji ga imaju godinama i dalje ne znaju sta imaju,nego na neki svoj nacin iskazuju brzine.

Neki kazu reduktor zec-kornjaca,neku multi pover,neki da polovi...


nisam fazondzija vec pricam realno,8 u zecu mozes samo spustiti tek toliko da se valjci okrecu,samo jos da neko napise da tera i 9 kornjaca i onda u krasni......
 
To ave sro pricate je relativno..ja sam prosle nedelje noj 3.7 konskilder sa 820 vukao prvi prohod 6.kornjaca a drugi 6.zec..a juce sa istim rezimom mu je bilo teako i grejao se..razlicita sela drugi atar ,drugi tip zemlje..da napomenem,gledam da nikad ne idem plice od 7 cm..
 
Nazad
Vrh