MTZ Belarus

Mene intersuje za stari MTZ 52
Ma izvodljivo samo nisam upucen u 52-ku ,ako ima deknu na menjackoj kutiji za rucicu sa viljuskom ok ako ne ondak od 82-ke menjaac i tutnes na svoj ,ako se ne varam ,ja sam kad se remontovao menjac uradio to a bila dekna tako da oko 150 evr izaslo zupcanici ,drugacija spojnicka,rucka sa viljuskom i deknom i mozda koja sitnica.
 
Gde u Ns bi mogao da kupim spanere tj stabilizatore za t-25 ili 52-ku jel ima neko br od onih likova sto idu na najlon pijacu a i zive u blizini iste?
Kolega oni su ti u ulici preko puta najlona imaju table vani,kad sa temerinske skreneš pored najlona ima ih i u prvoj ulici desno trojica i u drugoj desno pa do kraj ulice (slijepa ulica).
Jel ideš možda u nedelju pa da se nađemo na piću.
 
Jel zna neko koja je cena kompletne kuke za vuču jednoosovinske prikolice za mtz82 i gde moze da se kupi.
 
koliki pritisak treba da bude za ukljucenje blokade, preradjivao sam volan pa sad nemam blokadu pa sam mislio nesto mudrovati sa hidraulike ali neznam na koliko bi trebao da nastimam ventil
 
Naj jeftinije i brze i pouzdanije ti je na vazduh,treba ti tri holendera dva creva i jedna slavina od vazdusnih kocnica sto ima rupicu za ispust zraka kad se zatvori.......i resio si problem
 
Danas kod drugara skinuli onaj razvodnik kod sedišta na 82-jci, sada na glavnom razvodniku kada se gurne ručica od plivajućeg hoda napred ,čim se upali traktor ona se vrati u neutralni položaj do sada se ponašala normalno. u čemu je problem? I ranije smo ovo radili na dva rusa i nije bilo problema:sta:
 
Nazad
Vrh