MTZ Belarus

Gorane,koliko ima brzina? Ako ima 16,onda jeste 105,koliko ja znam,a mozda gresim :sta:
Srdjane,koje moze da bude godiste,ako nije 2008.?
 
Jos malo ce biti. Kupis novo, uradis generalnu, pa si posle miran.
Stizalo i kod nas nekoliko Imt traktora, na kojima su morali da se dotezu srafovi.
Ljudi, ali sala na stranu. Kod nas kupio jedan novog rusa 105ks, a drugi kupio novog Zetora 135ks. Imaju k jedan i drugi oko 1300 sati. Rus nije jmao ni jedan problem. A zetor vec imao problema sa dovodom goriva. Dolazili ovi iz servisa dva puta, uzeli mu jedno 120-130 hiljada. Pa sada pred oranje, menjao semeringe na prednjim tockovima. A placen je 60 000e, a vec ima sitnica da se rade oko njega. Bruka.
Nema vise tog kvaliteta.
 
pozdrav .
Dali je neko ugradjivao pomocne hidraulicne cilindre nazad MTZ 1025 traktor ne znam da li bi mogao on nositi i raditi sa plugom trobraznim vogelom M1020 vario obrtacem
 
jel moze link gde ima za kupiti taj set s pomocnim cilindrima, jel to bila ponuda iz dorkera?

Sent from my SM-G355HN using Tapatalk
 
u mađi u habi trgovinama 360 eura sa pdv pomoćni komplet hbr

- - - - - - - - - -

a zašto mislite da c-125 cilindar ne može dignuti obrtača
 
pozdrav .
Dali je neko ugradjivao pomocne hidraulicne cilindre nazad MTZ 1025 traktor ne znam da li bi mogao on nositi i raditi sa plugom trobraznim vogelom M1020 vario obrtacem
Dize on to bez problema,ali u brazdi racunaj na manji zalogaj...veci problem je ovo:
r9offk.jpg
 
da polu osvoine su problem ali zar sa hvalitetnijim lezajevima ne moze da se resi poblem

- - - - - - - - - -

a zar na 1025 nisu jace polu osovine nego na 820
 
da polu osvoine su problem ali zar sa hvalitetnijim lezajevima ne moze da se resi poblem

- - - - - - - - - -

a zar na 1025 nisu jace polu osovine nego na 820
Ma nisu problem polusovine,nego lezajevi...meni je otisla leva strana,ali sam odma odradio komplet sve,sa veoma kvalitetnim lezajevima+remont kocnica i novo ulje...mucobieno me savetovao za valjkaste lezajeve,ali ako ne daj Boze i ovo zakaze-poslusacu njegov savet.
 
Izvinjavam se sto postavljam pitanje, jer znam da je vec diskutovano. Ima li ikakve prepravke ako se mesto kuglicnog stavlja taj valjkasti lezaj? Cena je neka muška?
 
Nazad
Vrh