MTZ Belarus

Neznam koliko ima ruski alternator ovaj sto sam ja stavio mislim da ima 43 ampera a majstor koji mi povezivao rekao i je da je ovaj 3 puta jaci od ruskog. Celu sezonu sam radio sam njim nikakvih problema nisam imao cak bolje. Sa svim radnim svetlima sam radio nocu i na ler gas nepalise lampica preporodio sam se. Predlazem svakom da to udradi a kosta oko 40E. Paljenje mi je 24V i imam 2 akomulatora od 110 ampera...
 
Ruski je od 75A. Tacnije snage 1150W. Tako da nije jaci od ruskog sigurno. A kako si resio punjenje levog akumulatora?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ruski alternatori su izrazeni u W,stariji tipovi 82 su 700 a noviji 1000wati,zadnje serije su 1150w a na vecim rusima poput 1221 1400w i 1450w
 
Nista nije dirao istalaciju. Njegova sto je bila na b+ povezao na alternator na b+ a samo d+ izvukao novu zicu i povezao na osigurace ima slika. Elektricar mi je povezivao. Merio je oba akumulkatora puni istovreme e sad kako to odradio neznam. Ja cele sezone sam radio sa njim nisam imao problema...
 
Neznam koliko ima ruski alternator ovaj sto sam ja stavio mislim da ima 43 ampera a majstor koji mi povezivao rekao i je da je ovaj 3 puta jaci od ruskog. Celu sezonu sam radio sam njim nikakvih problema nisam imao cak bolje. Sa svim radnim svetlima sam radio nocu i na ler gas nepalise lampica preporodio sam se. Predlazem svakom da to udradi a kosta oko 40E. Paljenje mi je 24V i imam 2 akomulatora od 110 ampera...

gde si nagurao dva komada od 110ampera..........
 
bane kosovar da te pitam. Kako obrtaji ti rade ?
Ja kada sam stavio takav altenator moj je skroz podivljao, jer električar za obrtaje izvukao žicu iz njega jer ga nije bilo na altenatoru.
 
bane kosovar da te pitam. Kako obrtaji ti rade ?
Ja kada sam stavio takav altenator moj je skroz podivljao, jer električar za obrtaje izvukao žicu iz njega jer ga nije bilo na altenatoru.

Neki alternatori imaju W izlaz tvornicki za obrtomer a neki nemaju. Recimo stariji iskrini nemaju a neki noviji imaju.
 
Ne znam zasto nisu kao na ostalim traktorima sa 24 volti ugradili takozvanu bap sklopku , koja samo kod paljenja prebacuje na 24V a poslije akumulatore spaja redno na 12V za punjenje kad alternator proradi.

Ne spaja redno već paralelno. I to je najbolje za punjenje akumulatora jer se oba jednako pune (pod uslovom da su akumulatori u istom stanju).

Ljudi prvo premerite instalaciju (govorim o paljenju na 12V), koliki je pad napona na debelom kablu prilikom anlasovanja. Kod mene je taj kabel bio izgoreo i pad napona je bio ogroman (do 3V), i kad sam ga zamenio sa novim i debljim (70mm2) po ps-u spojenim, pad napona je do 0.2V i sad anlaser vrti ko blesav...
 
U ponudi imam mtz1221.2 i 1221.3 razlika u ceni je oko 1000e koi da izaberem ko je bucnii u kabini i kajite neke + i- jenog idrugog.
 
Pozdrav ,zanima me je li netko zna fi il promjer holendera i korak navoja na kojeg se prišerafljuje crijevo na cilndru za spuštanje i dizanje poluga na 820,hvala
 
Sta pricas, ja sam jednog u zivo razgledao prodavao se na licitaciji , kupljen u HR , a jedan ti je na njuskalu ako nije skinut.

Roki kava i naša Slavonska šljivovica smiruju i opuštaju. Nema potrebe za nervozom i takvim tonom.

Očito da ih nisam vidio kod nas sa takvim mjenjačem, ko što sam i napisao.

Ne, 24/12 je opcija koja se kod nas ne prodaje, bar ja nisam vidio. Na drugim EU tržištima imaš opciju tog mjenjača.


Tog na Njuškalu sam vidio.
 
Nazad
Vrh