MTZ Belarus

Brzi anlaser imam stavljen vec dve godine i dosad nikakvih problema sa njim nisam imao a elektricni grejac antifriza vec vise od tri godine i nikakvih problema sa paljenjem nema. Cak sam 2012 cistio sneg po selu kad su temperature bile do -18 stepeni, i tad je palio bez verglanja samo na dodir kljuca. Nemogu da shvatim da jos neko pored svega sta vec ima da se kupi a kosta sve zajedno 100e ima problem da upali rusa.
 
Ako uspeš na t40 da nabudzis grejač vode ja te poljubim gde te niko nije poljubio :D
Jel pasuje taj grejač na 52ku?

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Hvala momci, budem ja to provjerio.
Razmišljao sam o ugradnji zračnog filtera umjesto uljnog. Jel to pametna ideja ili ne ?


Danger@
Znači da mi baca safe mode :osmeh:
 
Uzmi sečice i napravi reda....Inace imam anlaser češki 10god od kad je traktor kod mene menjan samo stator,kad su akumulatori dobri grmi iz prve.Skidam akumulatore i stavljam ih u podrum po potrebi palim traktor koji stoji pod supom bez neke velike zastite,kad satvim akumulatore pali bez problema,a ako akumlatori stoje par dana na minus 5-10 nece paliti ni jedan:
 
Poz svima,molim za vasu pomoc,naime pretrazio sam na netu u vezi uskih pogonskih tockova,pa mi je izbacivao neki pogodak tu u ovoj temi,gde se pokazuju i neke slike kako je neki vlasnik mtz-a rasekao original felnu,isekao jedan prsten pa je sklopio tojest zavario nazad pa je dobio uske felne.ja sam to probao pronaci u forumu ,dosta sam prelistao ali nisam mogao naci taj deo.Interesuje me kako se taj poduhvat pokazao kasnije u upotrebi,dali je bilo nekih problema....imam ursusa 355 i trebalo nesto da smislim u vezi uskih tockova,ali posto nema za njega original moram nesto izmisliti,ali da iskreno kazem ne kupuje mi se za 700-800 evra neki komplet pa da i to moram prepravljati,pa razmisljam da i ja uzmem jos jedan par original felne i suzim kako je taj clan uradio...hvala!
 
Jesi li razmišljao da uzmeš neke točkove od ferge samo obruč bez srca i da na njega zavariš iznutra čaurice za šafove, da napasuješ na tvoje srce od ursusa. Pošto je unutrašnji prečnik i ferge i ursusa 355, 28 cola. Točkove možeš naći povoljno, a srce od imt-a može da se proda, jer ti ne treba.
 
Nazad
Vrh