MTZ Belarus

ko je bio izvodjac radova, i cena?
 
Pumpu je firma Elkom iz Ns. radila,a dizne majstor iz sela.

- - - - - - - - - -

Cena pumpe 160 eura.
 
Jedno pitanje, koju funkciju ima točkić na hidraulici u kabini i kako se podešava? Imam 52-jku i kad spuštam bilo koji priključak, nekad spusti nežno i polako, a nekad ga baci kao iz aviona. Imam lufta na ručicama, kako to rešiti, a da ne kupujem novo?
 
jel mi moze neko reci nesto o ovom modelu? nemam pojma o rusima nit kolega koji je zainteresovan za kupovinu. vlasnik kaze da je jedna dizna crkla i da nema alnasera. nismo jos isli gledat, samo preko telefona. pa ako neko moze da me uputi sta da gledamo kako sta da provjerimo bio bih zahvalan.

http://www.olx.ba/artikal/20164002/dobro-stanje/
 
kad smo zvali reko je da bi je dao za 1700e. kod nas takvi traktori kostaju po 4-5k eura. mozda je to samo kod nas ali kako je tako je.
 
U vosi ih ima ko lopova generalka oko ispod 1000 evra sa rukama majstora a mogu se naci verujem i za tolke pare i uglavnom motori rikavela ali motor kod rusa najmanja stavka.
listaj malo na polovni automobili ili moj auto ako nije veliki problem preneti iz sr u tamo kod vas mislim da se isplati i vredi.
 
pa nije mu toliko stalo za drugi traktor. nego je slucajno naletio na ovog pa ga privukla cijena. pa ako je ok, da kupi.
recu mu da prati oglase, mada sumnjam da je voljan da se bakce oko tog. inace na piku kod nas svaki mjesec izleti po jedan traktor koji je ispod cijene. al takav bude dan dva na piku i ode dal preprodavacu dal nekom poloprivredniku. kod mene u selu je covjek kupio rusa 82ojku za 2k eura potpuno ispravan, traktor vozio prikolicu u zatvoru. znaci nije radio nista. i proda ga za 11k eura svome komsiji.
 
Izvadio anlaser da ne bi slučajno probao da ga upališ jer verovatno je neki bokluk.
Podelio deci četkice i kantu farbe pa da ga zamažu, još nema kabinu.
Kakva mu je prednja vuča? Menjač kakav je?
 
pristaje covjek da se traktor pali. nace on komsiju da ga zaslepa ili da donesemo alnaser. mozda krije nesto a mozda i ne. kaze da je vuca, mjenjac, hidraulika ispravno. cim ovaj snijeg spane oticemo da ga vidimo.
 
Pozdrav iz Bugarske ,koliko radni sati je garancia na novix belorusima kod vas?I jos jedno pitane imam novi mtz1221.3 ili neki zapadan polovan za iste pare?
 
Jedno pitanje.Gledam brze anlasere za ruse.Ima od 2.7kw i on je oko 10.000din dok je 3.2kw 15.500din.Da li ta razlika vredi te pare ili?Imam 143a akumulator.Konkretno mi treba za t40 mada je maltene svejedno na koji ide.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanje.Gledam brze anlasere za ruse.Ima od 2.7kw i on je oko 10.000din dok je 3.2kw 15.500din.Da li ta razlika vredi te pare ili?Imam 143a akumulator.Konkretno mi treba za t40 mada je maltene svejedno na koji ide.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока

Mani se brzih alnasera to je kratkoga veka. Sa njim zaboravi na duze verglanje od 10sek.
 
Mani se brzih alnasera to je kratkoga veka. Sa njim zaboravi na duze verglanje od 10sek.
Pa bolje da svake godine dajem po 100e nego ovako.Mislim da je jeftinije nego da mi kida živce čim temperatura padne ispod 0 stepeni.
Sinoć sam grejao karter da upali.Tacno kad mu treba jedan brz okretaj da sastavi on neće...

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Mani se brzih alnasera to je kratkoga veka. Sa njim zaboravi na duze verglanje od 10sek.
Sa njim (brzim)nema nacina da vreglas duze od 5 s,osim ako ne postoji neki problem na traktoru...a na 82 stalno muke sa prvim paljenjem cim je ispod 0...i hoce automat da cakce u toku paljenja kada treba da sastavi...a radjen taj orig.anlaser-vec tri puta.
 
Nazad
Vrh