MTZ Belarus

A jesi li siguran da sama poluga ne struze negde, na onu gumu na podu ili lim , tamo gde ulazi u kabinu?
 
Papuca kvacila i leve kocnice su na istoj osovini. Od vlage i ne koriscenja hoce papuca kocnice da zariba pa da zeza papucu kvacila.

A mozes pokusati sa stelovanjem one male opruge kod meraca za ulje u menjacu.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ja sam tu probusio i ugradio mazalicu,ne kosta puno,a vraca papucicu super-o cuvanju osovine da i ne pricamo.
 
Za te stvari nosim kanticu ulja u kabini i samo mazem jbg ko maze taj i vozi,hoce da zapekne tu na polugici, a ko je nemaran moze lako da ode i druk lezaj jer ako se papucica e vrati ona stalno pogoni druk.
 
prskao sam ga sa sprejem i ista situacija :sta:



Moras bas duze vremena stiskati kvacilo kad podmazes,bar jedno 50ak puta da bi je razradio u potpunosti,pravi i kombinacije desnu kocnicu pa kvacilo,pa oboje u isto vreme,i tako sve dok ne vrati papucu... Ja sam na oba rusa ugradio mazalicu zbog tog kocenja a i da ne bi zajedalo osovinu pa posle da papuca mlati u kabini levo desno... Mada ako nisi primetio boljitak posle podmazivanja ja mislim da moras oprugu prestelovati koja vraca papucu kvacila...
 
jutros sam probao kvacilo i radi,izgleda da je preko noci sprej prodro unutra. hvala kolege na pomoci:ppozdrav:
 
Moras bas duze vremena stiskati kvacilo kad podmazes,bar jedno 50ak puta da bi je razradio u potpunosti,pravi i kombinacije desnu kocnicu pa kvacilo,pa oboje u isto vreme,i tako sve dok ne vrati papucu... Ja sam na oba rusa ugradio mazalicu zbog tog kocenja a i da ne bi zajedalo osovinu pa posle da papuca mlati u kabini levo desno... Mada ako nisi primetio boljitak posle podmazivanja ja mislim da moras oprugu prestelovati koja vraca papucu kvacila...

Kakve veze ima desna kocnica sa razradjivanjem kvacila?
 
Slika0939-53f463.jpg
 
Ma mislio sam na levu kocnicu,nego sam ne svesno napisao desna kocnica,jer su na desnoj strani papuce... A ko zna bar malo o cemu smo pricali razumece da sam pogresio prilikom pisanja... A kolega danger ako bas toliko smeta sto se oglasavam u temi,reci da ne pisem vise,jer vidim da me ne shvatas za ozbiljno u poslednjih par mojih postavljanja ovde...
 
Ma mislio sam na levu kocnicu,nego sam ne svesno napisao desna kocnica,jer su na desnoj strani papuce... A ko zna bar malo o cemu smo pricali razumece da sam pogresio prilikom pisanja... A kolega danger ako bas toliko smeta sto se oglasavam u temi,reci da ne pisem vise,jer vidim da me ne shvatas za ozbiljno u poslednjih par mojih postavljanja ovde...

Sto si odmah tako napet......samo ti pisi,niko to tebi nemoze zabraniti,bar ne ja,samo sam te lepo pitao kakve veze ima desna kocnica sa razradjivanjem kvacila iz jednog razloga sto ima ovde onih koji bi to shvatili bas kako si i napisao pa bi drndali po desnoj do besvesti,dao sam ti kulturno prostora da se ispravis i nigde te nisam prozvao da neznas sta pises a ti odmah kao petarda zvekno......smanji malo kolicinu baruta......:ppozdrav:
 
Haha,evo puska je zakocena... :) ma potrefio si me onda kad si mi dao savet za elektronsko ukljucenje vuce,a fitilj bio kratak... :Da to si u pravu da bi neko i uradio onako kako sam napisao,al sva sreca kolega "batasrle" me je razumeo
 
E sad dal te je razumeo zato sto se vec naudarao po desnoj ili .......je razumeo....
sto se tice saveta za ukljucenje prednje vuce nije mogao biti bolji,nadam se da ti je jasno dal moze ili nemoze da se ugradi....
 
Nazad
Vrh