Motorne testere

Нисам ни чуо за њу, сад има баш много брендова за прилично мало пара.
Обавезни алат кад кренем у шуму:
Шафцигер за штеловање карбуратора дошао са тестером.
03c6691b1cf8a8702c9dde6efedfdd41.jpg
6e8e3bc84be782bb390b1d7fbaf491e5.jpg


Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Pozdrav narode,
Imam problem sa Stihl 048, neće da upali. Svijećica je probana i nova i znana ispravna, kad se skine i nasloni na metal varniči. Kompresije ima poprilično, nakon par desetaka povlačenja špage osjeti se miris goriva. Skinem svijećicu i vidno je mokra-poplavljena. Hvala
 
Pozdrav narode,
Imam problem sa Stihl 048, neće da upali. Svijećica je probana i nova i znana ispravna, kad se skine i nasloni na metal varniči. Kompresije ima poprilično, nakon par desetaka povlačenja špage osjeti se miris goriva. Skinem svijećicu i vidno je mokra-poplavljena. Hvala
Pa vidi diznu,jer ako je previse mokra svecica nikad neces upaliti
Ili su membrane za menjanje,mozda iglica Ili je feder oslabio Ili Nije u ravni,uglavnom to ti je do karburatora.pozz

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Društvo,

Gledam da uzmem neku polovnu testeru da imam u kući i koristim za svoje potrebe.

Jedan lokalni servis mi nudi Dolmar 112 za 270€, pregledana i proverena, sa novim mačem i lancem.

Ono što sam ja mogao da vidim je da ima dobru kompresiju i nije izlomljena, deluje pristojno.

Šta mislite o navedenom modelu i ceni i možete li da bacite neku preporuku?

Ja sam hteo da uzmem Stihl MS180 polovnu, računajući da mi ne treba veća, ali je u okolini KV nema niko...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ja vise volim husqvarnu ali od tih malih po recima servisera izgleda da je stihl 180 bolji izbor...
Po mom misljenju, najbitnije da je nova.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Društvo,

Gledam da uzmem neku polovnu testeru da imam u kući i koristim za svoje potrebe.

Jedan lokalni servis mi nudi Dolmar 112 za 270€, pregledana i proverena, sa novim mačem i lancem.

Ono što sam ja mogao da vidim je da ima dobru kompresiju i nije izlomljena, deluje pristojno.

Šta mislite o navedenom modelu i ceni i možete li da bacite neku preporuku?

Ja sam hteo da uzmem Stihl MS180 polovnu, računajući da mi ne treba veća, ali je u okolini KV nema niko...

Društvo,

Gledam da uzmem neku polovnu testeru da imam u kući i koristim za svoje potrebe.

Jedan lokalni servis mi nudi Dolmar 112 za 270€, pregledana i proverena, sa novim mačem i lancem.

Ono što sam ja mogao da vidim je da ima dobru kompresiju i nije izlomljena, deluje pristojno.

Šta mislite o navedenom modelu i ceni i možete li da bacite neku preporuku?

Ja sam hteo da uzmem Stihl MS180 polovnu, računajući da mi ne treba veća, ali je u okolini KV nema niko...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Da si blize trgovali bi sad idealno da uzmem novu 239ku a prodam 180ku.
 
Nazad
Vrh