Motorne testere

Нађи другу партнерку, моја добије превелик гас на леру, мора да вуче фалш ваздух негде.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima,imam partnerku staru 650,interesujeme zasto presisava karburator,a zamijenjene membrane,ociscen u ultrazvucnu kadu i nigdje ne pusta ,zatvorim dizne i on ponovo ubaca gorivo,a probao sam na drugi komsije karburator i upali samo nece da radi fino
Mozda je do iglice karburatora, ili gde ona naleze.Hoce da se pojede i onda pravi problem.
 
Bilo malo vremena, a mnogo posla...uhvatio me dobrano mrak u seči (ne preporučujem nikome seču po mraku)...oko 3,5 - 4 kubika cerovine...u ramove sekla H357xp





Ujutro napunjena i odvezena...





 
Villager testera curi ulje kad je ostavim normalno da stoji. Što može da bude? Pumpa ili ona gima što ide od rezervoara do pumpe. Rekao bih da je da je guma dobra.
 
Kad god sam u ramu sekao neke vrljike uvek se brze isteglji lanac a i tad pozeljno neko deblje drvo gore da se stavi dok krene...
 
problem testera ms211 svako malo se presisava. Zamijenjena je bombina, stavljena nova, ali i dalje se isto desava nakon određenog vremena. Kad upali radi potpuno normalno, ali desava se kad se ugasi da sljedeće paljenje se presisa...
 
Jedno glupo pitanje, imam mac i lanac 325, 1.3mm . Stavio bi na motorku koja ima isti korak 325, jedino je vodilica 1.5 mm.
Nebi trebalo biti nikakvih problema. ?
 
Ide u paru. Pošto mi je ovaj od 1.3 mm manji, od 13 ". Za sitno kad se radi idealan. Jednostavno lakše mi je snjme raditi. Za sve do 30 cm
 
Имао сам слични ситуацију пре неки дан, ухватила ми буква тестеру на пању, срећом имао сам две.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Кад хоћеш да одсечеш две упредене букве, шанса да ти ухвете тестеру је је 90%. За такве и сличне ситуације у шуми нема упуства, само треба чувати себе.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Ovo sam video ranije sa snimka ali mislim da je fora radi sprdnje, gde profesionalci da zaglave 4
Deda je ranije sekao usluzno, u takvim situacijama je pomagao samo klin i sekira, druge testere nema.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh