Motorne testere

Za 200e moze prava testera da se nadje polovna da traje coveku za kucu decenije... naravno licno preuzimanje samo i to Stihl ili Hisqvarna.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nije se na tebe odnosilo, procitao sam da neko trazi testeru do 200e za sebe.
Napisao bih realnu cenu i ms180 ali ne zelim, bice da sam na necijoj strani...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ne "držim" ničiju stranu... 😃
Za pomenutu 180-ku, polovnu, srednje očuvanosti, ako ne žuriš i pratiš Oglase, može se naći za 100-120 eura....
ZNAM, piiiiiiiii !!!!!!!
JBG-a , to je najčešći i najprodavaniji model...
 
Prvu testeru, Stihl 018 sam kupio polovnu na Vašaru u Rumi, negde u Leto 2001. godine...
Platio je 150 maraka...
I to je bilo ispod cene, neko je plakao za njom, siguran sam, al šta ćeš....😶
Od te testere je ostao samo cilindar koji je još u funkciji.... 😂
I rezervoari za gorivo i ulje...😃
 
Napisah već pre par stranica šta se može naći za 200e, kako reče čovek, da je pouzdano, da ima oko 3ks i da nije matoro...
A polovne dobre 180-ke od 120 do 140e.
 
Vredi mi vise od buduce za 90% poslova koje radim. Potrosi godisnje 5-10l mesavine na kresanje granja i po kog drveta iz medja.
Sto sam imao ciscenja uradio pozajmljenom, ali mislim da cu sljivik da vadim a to nije za 180ku.
 
Bolje da si odmarao, nego što si lošem čoveku pomagao :D Tu u okolini ih ima bar 5-6 koje ja znam, a da rade šumu ali ih nešto briga da pomognu :D

Jel dao gospodin bar 'ladno pivo :D
Verovatno mislis na Sladjana Rakica. Jedva da ga poznajem tj tog dana sam prvi put popricao sa njim.
Znam da je trenutno opozicija, sto mi je odmah jedno veliko plus. Znam da daje dosta sebe i da odrzava ovaj eko park godinama, znam da su mu nudili novac za ova oborena stabla jer sam bio tu, ali nije hteo ni da cuje i rekao je da moze samo zamena za kukuruz.
Tako da iskreno nisam cuo za bilo koju neku malverzaciju oko njega.
Kakav vam je to odmor kad se vratite umorni .....
Pa kad ceo dan provedes na plazi, i tek uvece krenes da vozis sa dvoje male dece itd, kad ubijes toliku kilometrazu, moras doci kuci umoran.
 
NA karburator je problem.
Mogao bi preventivno da se skine i ocisti.
Promeniti i svecicu ako nisi skoro menjao.
U servisu to nije skupo da ti urade ako neces sam.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nemoj samo nikako kupovati bosch svecice. Tri sam kupio skoro, da izmenim, i nece da rade ili rade traljavo. Stara svecica mi je odlicna a ove bukvalno nove bosch-ove nece.

Kupio sam champion i sada je sve ok.
 
Ne znam koje dodju fabricki na Stihl uredjajima, vrv ngk.
Ja praktikujem da uvek stavljam original svecice iz prve ugradnje, sve dok mogu da se nadju.
Za Oregon svecicu sam siguran da valja jer sam koristio jedno vreme na testeri kad nisam mogao da nadjem original Husqvarna svecicu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh