Motorne testere

Sta bi mu falilo...
Ja sam opusteno sipao mesavinu u pumpu za vodu dok sam je koristio.
Naravno samo kad nisam imao cist benzin.
Mislim da sam procitao negde da moze jedino svecica malo da "zamasti" valjda je drugacije paljenje pa ne sagori dobro ulje...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Radio sa skoro novu Ammann vibro zabu gde izgleda slucajno mesavinu sipali i nije bas dobro radila:) primeti se to u radu...
 
Sta bi mu falilo...
Ja sam opusteno sipao mesavinu u pumpu za vodu dok sam je koristio.
Naravno samo kad nisam imao cist benzin.
Mislim da sam procitao negde da moze jedino svecica malo da "zamasti" valjda je drugacije paljenje pa ne sagori dobro ulje...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Tu je i caka u dvotaktolu, i ne treba da izgori već da "preživi" vatru i ostane da podmaže ono šta podmazati treba.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nije lose, kome je motorka jedina mehanizacija u kuci pa ima vremena da se zeza oko nje

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ja sam pre mesec dana praznio mešavinu iz 2T motora (2 trimera za živu ogradu, 3 testere, 5 trimera, atomizer i duvaljku)...Bogami bilo je posla od 2 sata i nećete verovati skoro 4l mešavine izvađeno u kanister, a u rezervoarima izgledalo da ima po malo da je ostalo.
Ostavio sam gorivo samo u dva bušača jer imam jednu uslužnu sadnju, popunu lozu kod mene i postavljanje stubova.
 
Zanima me za motorke koje su u delovima oplatama i deklama iste, treba da trazim nesto od toga, a po pricama sam skontao da su u odredjenim velicinama neke iste. Zanima me tu od 036- 044 sta gde pasuje. Naravno na stihl mislim
 
Ima tu posla,ja iz samo 2 testere sto bio praznio pa sam sipao prvo u kofu jer lakse nego da se cilja i prosipa direx iz rezervoara,pa posle levkom u kanister pa pali jednu pa drugu pa vracaj ih gde su bile...
 
Ima tu posla,ja iz samo 2 testere sto bio praznio pa sam sipao prvo u kofu jer lakse nego da se cilja i prosipa direx iz rezervoara,pa posle levkom u kanister pa pali jednu pa drugu pa vracaj ih gde su bile...
Da, vraćanje na svoja mesta su mi odnela najviše vremena...sa svim tim zezanjem, 2 sata.Možda kod nekog je pristupačnije, kod mene je kao košnici ili konzervi sardina...mora da se poštuje redosled kako vi sve stalo u ormane i police.
 
Sta bi mu falilo...
Ja sam opusteno sipao mesavinu u pumpu za vodu dok sam je koristio.
Naravno samo kad nisam imao cist benzin.
Mislim da sam procitao negde da moze jedino svecica malo da "zamasti" valjda je drugacije paljenje pa ne sagori dobro ulje...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Kažu da pravi mešavina naslage na ventilima,ali ja nisam imao loša iskustva :D
 
Mesavinu sam sipao i sipacu u 4t...

Dejan 351, koji su modeli na slici?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma i da 50% stavis neces pogresiti ili na kraju da ostavis da radis malo i sa cistim benz da se ocisti masina i izduva sta je ostalo od mesavine.
 
Mi smo sipali u kamion 10% benzina u zimskom periodu radi mrznjenja dizela.
Isao je kao siflon

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh