Motorne testere

Evo čistio pilu. Pa podmao i igličasti ležaj. Bio je suh. Bilo je i mikrpiljevine pomješane s uljen u zvonu lančanika. Ujedno ispuhano i kvačilo. Nije s goreg za amatere jednom godišnje. Sve očistiti i podmazati. Inače je Husqvarna 365 u pitanju. Na njoj je sve lako dostupno.

https://www.imagebam.com/view/ME8EV69]

ME8EVH5_t.jpg
[/URL][/URL]
 
Ima neverovatan učinak.
Nekoliko drugara su je probali,po par rezova i kad je ugase se smeju deset minuta, nista im nije jasno.
 
Ja sam je kupio i probao. I sad dok pisem ovo ja se smejem nista mi nije jasno. Kakva je to sila nebeska haha
 
Ne znam dali postoji nesto slično na trzistu,ne podcenjujem stvarno ni jednog proizvođača.
Ova je u garanciji do oktobra i verovatno ce posle toga na prodaju a plan je da se uzme nova,da napomenem da sam ja amater i da se koristi za spremanje jednog dela ogreva(topole),vecinom lozimo ugalj.
 
Zasto nova jos ako se koristi amaterski, sta ovoj fali?
Msm razumem ljude koji hoce uvek da imaju uredjaj u garanciji ali mislim da se tim postupkom previse gubi.
Ovde ima dosta starih i velikih suma koje nikad nisu secene, ne moram objasnjavati kolika su debla.
Koriste se te 572, takodje ljudi su bez teksta, neverovatna brzina, kao da ide kroz puter a ne kroz bukvu ili hrast.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko kako se steluje ulje ovde, pokusao sam ovaj plasticni kao vijak okrenuti srafcigerom ali nece bas da se okrece... pretpostavljam da je on za stelovanje.
Izlazi ulje kad stoji testera pa sam hteo malo da smanjim.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
17d49a80c1e8cd238340ac4a7af12e95.jpg
 
Ovaj G drive benzin koji jedino može da se sipa u kante,da li može da se koristi za testere, kosačice,trimere?
 
Jel zna neko kako se steluje ulje ovde, pokusao sam ovaj plasticni kao vijak okrenuti srafcigerom ali nece bas da se okrece... pretpostavljam da je on za stelovanje.
Izlazi ulje kad stoji testera pa sam hteo malo da smanjim.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
17d49a80c1e8cd238340ac4a7af12e95.jpg
Treblo bi da piše u upustvu mada ja nisam nikako štelovao, jer baca ulje od prvog dana kako treba.
Koji lancol koristiš?

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh