Motorne testere

Osim zaista verno odrađenog izgleda, za 200e sigurno nećeš dobiti Husqvarna kvalitet i pouzdanost.Ono što se dobije kada se uklone dekle (ne tako kvalitetne plastike) je obična ljuštura...Do te mere se štedelo da su ugradili sajlu gasa umesto poluge, "no name" karburator, a o kvalitetu cilindra i klipova da ne govorimo.Svakako ako govorimo o raznim STEEL - ovima, ovo je svakako urednije odrađeno, ali ništa više od toga, a da li je to vredno 100e više u odnosu na standardni kinez - ne znam.Ovde imamo mašinu koja košta 190e, a original skoro 800e.Ne treba biti mnogo pametan pa otkriti o čemu se ovde radi.
 
Bolje uzmi ms 180 nego ove kopije.Bar je orginal i sluzice te dugo godina.Ovaj "turcin" ima samo da zajebava.
Tako i ovde kupio jedan kineza pa ga tresnuo o drvo i otiso kupio orginal husqvarnu.
 
Jel onaj sraf sa oznakom L se uvrce da bi povecao ler gas testere ili nesto drugo ?.Imam problem da se gasi na leru,tj npr sad secem neko deblo od drveta ,kad zavrsim ostavim testeru da radi na zemlji,ona prvih par sekundi,desetak sekundi radi donekle ok,ali posle polako gubi gas sve manje i manje dok se skroz ne ugasi.Nzm koji kur.. u servisu steluju tako nizak ler gas mene zabole za potrosnju nek radi na pola gasa non stop samo da se sr.... ne gasi.
 
Fora je u tome sto se za ovu kopiju ne zna koje je snage. Citajuci par poruka iznad sta je Dejan napisao i znajuci da se mnogi frljaju nekim silnim snagama na papiru, ja sam prilicno sumnjicav.
 
Ako hoćeš novu husqvarnu, a da nije mnogo para H445 II je prava stvar za tebe.
Ja imam H445 već 9 godina i zadovoljan sam. Došla naštelovana, samo je odradila rezervoar goriva na prazno i gas. Godišnje nareže oko 30 metara drva i za ovih 9 godina samo menjani lanci, vodilice, jedan lančanik i filteri vazduha.
Koliko sam vidio ove nove sa oznakom II imaju i laki start bez preteranog povlačenja što je plus.

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka
 
Za one koji bi da kupe kvalitetnu i nešto jevtiniju mašinu, da je original i da joj nije duša izvađena, otvarana i muvana... Erko iz N.Pazara prodaje odlične testere.Odmah da se razumemo., čoveka lično ne znam, nit' imam nešto od toga da ga reklamiram, ali mnogi su me ovde pitali za neke oglase po KP šta mislim i tako dalje...Ovde ima za svakog i za svaki džep.Ono što je sigurno je to da koju god kupiš od njega, nadživeće 10 kinezarija, čovek ne drži lomove, a cenu su korektne.Evo linka, pa ko šta voli...

https://www.kupujemprodajem.com/erko/svi-oglasi/188726/1
 
Nazad
Vrh