Motorne testere

Imam vec duze ovu testeru i radila je odlično.
Počeo je da se pojavljuje problem kada je upalim , radi deset minuta, isecem stablo dva i ona se ugasi. Nije problem da je ponovo uplaim ali opet isto radi deset minuta.. i ugasi se.

Očistio sam karburator, zamenio sve gumice... Sve zivo.. igla radi... Sito je cisti..
Cak sam kupio i novu svecicu . . opet isto...
Ne gusi se. Ima pun gas kad dam ,i kad secem...posle par vremena se samo ugasi .. nema ono gusenja ili kao da nestaje goriva..

Zna li neko u cemu je problem?

Juce sam je drzao u leru pola sata sata radi bez probmema...
Kada je elektronikanu pitanje,sta moze da bude?
 
Meni je jako zanimljivo što trgovci/distributeri/serviseri kineskih mašina imaju (već duže vreme) u ponudi rezervni motor (uglavnom za trimere) kao rezervni deo...To govori samo o tome da li se isplati popravljati tako nešto...
Što se elektronike tiče, ne samo kod kineskih već i ostalih mašina, vlasnik koji se malo i razume može samo da promeni svećicu i eventualno kabal. Magneti na zamajcu retko kad odlaze...dakle u pitanju je sam modul koji se kolokvijalno zove "elektonika" i kod koga nema popravke, već puka zamena.
 
Echo 501 сам купио недавно .
На акцији је била 52000 дин .
За сада сам задовољан.
У борби против багрема смо заједно.
Резерва нама је добри стари Томос 61.
 
Proizvođač motorne testere tko s kim i s kojim modelom

Spajanja proizvođača motornih testera , akvizicije, suradnje, razvoj ugovora
Evo malog početka. U dubinama foruma sumnjam na daljnje informacije. Potražite ga i dodajte ovdje.

Spajanja i preuzimanja

Fichtel & Sachs pridružio se Dolmaru 1975. godine i pile se od tada nazivaju Sachs-Dolmar. Godine 1987. Mannesmann je preuzeo Fichtel & Sachs, a Dolmar je 1991. postao Makitina podružnica. Dolmar se sada vratio na pile.
Echo / Kioritz i Shindaiwa ujedinjeni su pod YAMABIKO.
Hitachi je preuzeo Tanaku u svibnju 2007.

Husqvarna prodaje pile pod sljedećim markama: AEG, Jonsered, McCulloch, Partner, Pioneer, Poulan, RedMax / Zenoah. http://www.chainsawpartsmanual.com/aeg/aeg_chainsaws.htm
Emak je prodavao testere pod robnim markama Efco, OleoMac i drugim.

Oko 2001. robna marka Homelite pripadala je John Deere Consumer Products Inc. Boja je bila crveno-crna u vrijeme Homelite-JD. To možete vidjeti na natpisnim pločicama pila.
Homelite je danas kao Ryobi u TTI-ju. Još nešto: AEG-Elektrowerkzeuge, Milwaukee, Hoover i drugi su podružnice TTI grupe s Ryobijem.

Suradnje i razvoj narudžbi

Zatim su često postojale suradnje vezane uz projekte:
Dolmar PS9000 / 9010 i Solo 690/694
Dolmar je također naručio Solo da razvije druge pile za Dolmar. Teška tema između dvije tvrtke ;)
Dolmar i McCulloch prije potonuča bili su s Huskyjem -> McCulloch pile su se prodavale u Australiji, koje je proizvodio Dolmar: http://macbobaust.com/mcdolmar.html Na linku je 6 Dolmara i jedan Talijan.
Krajem 70-ih / početkom 80-ih, Dolmar je u svom asortimanu imao nekoliko testera koje su bile identične Poulanovim: Dolmar hobby 100 = Poulan 20

Dolmar hobby 101 = Poulan Micro XXV
Dolmar hobby 104 = Poulan S 25 D
Dolmar hobby 104 = Poulan S 25 D Dolmar hobby = Poulan Super XXV Counter Vibe S25 / CVA

Za velike testere , Poulan je ponudio 144 i 152 Dolmar kao Poulan 5500 i 6000.
Ovdje se mora provesti istraživanje: Dolmar 105 ili 108 ?? pobjegao s linije negdje drugdje?
U Japanu se Dolmar 112 nudio kao Robin CL 05.

Makita je DCS 330TH razvio i/ili izradio Tanaka .

Tanaka Tohandle pile su također bile dostupne od drugih dobavljača, kao što je McCulloch.
Makita trenutno radi s Maruyamom. Predstavljen 2018. godine, PS-311TB je Maruyama MCV3100, a Maruyama također proizvodi ovaj model. Maruyama pak prodaje PS-420 i PS-5105 pod svojim imenom kao MCV42 i MCV52. Nije jasno jesu li ove pile proizvedene prema licenci od strane Maruyame ili ih proizvodi Makita. Kineski proizvođači nedavno su koristili motore bazirane na PS-350/420 i PS-460/500/5000 za pile marki kao što su Hecht ili Stiga, vjerojatno pod licencom.

Zenoah je surađivao s EMAK-om na nekim malim modelima .
RedMax G 5000, Zenoah G 5000 i Tanaka ECS 5601 / Hitachi CS 40 EM također su razvijeni zajedno i često su kopirani. Kopije su obično bile teže i nisu odgovarale izvornicima. Primjerke možete naručiti u gotovo svim bojama s "brendom" po vašem izboru.

Rijedak proizvođač motornih pila bila je japanska tvrtka "Yanmar Diesel". Prva je pila uvelike nalikovala na Shindaiwa. Čini se da su kasnije surađivali s Komatsu-Zenoahom. Ovdje se spominju i Yanmar rotacijske pile: pogoni motornih pila

Tu su svakako i drugi razvoji narudžbi koji nisu bili javno objavljeni:

Solo je također proizvodio pile za druge proizvođače: CubCadet, to bi moralo biti nekoliko modela. Žutim pilama Stiga je opskrbio i Solo. Vidi: žuti solo . Zatim postoje pojedinačni modeli za različite marke. 2014. godine odjel motornih pila SOLO preuzeo je AL-KO . Proizvodnja pila bi se do kraja godine trebala preseliti u Austriju.

Sedamdesetih godina prošlog stoljeća Solo 600 i Husqvarna 32 bili su identični.

Emak je također isporučio neke modele CubCadet / MTD .


Testere koje je John-Deere prodavao u zeleno/žutoj boji dolaze iz Echo, Emak, Homelite ili Remington.

Sve informacije daju se bez jamstva portal za motorne testere
http://wiki.motorsaegen-portal.de/wiki/Motorsaegenhersteller,_wer_mit_wem_und_bei_welchem_Modell
 
Imam vec duze ovu testeru i radila je odlično.
Počeo je da se pojavljuje problem kada je upalim , radi deset minuta, isecem stablo dva i ona se ugasi. Nije problem da je ponovo uplaim ali opet isto radi deset minuta.. i ugasi se.

Očistio sam karburator, zamenio sve gumice... Sve zivo.. igla radi... Sito je cisti..
Cak sam kupio i novu svecicu . . opet isto...
Ne gusi se. Ima pun gas kad dam ,i kad secem...posle par vremena se samo ugasi .. nema ono gusenja ili kao da nestaje goriva..

Zna li neko u cemu je problem?

Juce sam je drzao u leru pola sata sata radi bez probmema...
Kada je elektronikanu pitanje,sta moze da bude?
Odusak rezervoara moze biti problem. Kad se ugasi motorka, otvori joj odmah rezevoar i ako se cuje sustanje kao da otvaras limenku onda je to. Napravi se vakum u rezervoaru.
Da je elektronika obicno nemozes odmah upaliti vec kad se skroz ohladi motor npr sutradan ili posle dva tri sata. Iako i to moze biti.
Takodje skini auspuh i sa te strane proveri klip da slucajno nema tagove zaribavanja.
 
Odusak rezervoara moze biti problem. Kad se ugasi motorka, otvori joj odmah rezevoar i ako se cuje sustanje kao da otvaras limenku onda je to. Napravi se vakum u rezervoaru.
Da je elektronika obicno nemozes odmah upaliti vec kad se skroz ohladi motor npr sutradan ili posle dva tri sata. Iako i to moze biti.
Takodje skini auspuh i sa te strane proveri klip da slucajno nema tagove zaribavanja.
Pre nego je upalim ,dan posle, otvorim rezervoar i da udje vazduh, ako to ne uradim nece da povuce gorivo .. ovako upali i prve... U leru moze da radi i sat vremena... to mi nije jasno..
 

Jjoeshua

ako testera radi na leru i ne gasi se.niti ima prekide,trzanja,pucanja,trokiranja onda nije elektronika​

ako tik pre gasenja par sekindi povisi ler gas onda problem trazite u dotoku goriva...filter crevo odusak membrane
ako se kad radi postepeno smanjuje gas i testera se gasi...problem je presisavanje ili losa kompresija..svakako premerite kompresiju re bilo kakve intervencije
 
Vidi očisti rupicu na čepu goriva zna je prljavština zatvoriti ili probaj sa novim čepom..

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:

Jjoeshua

ako testera radi na leru i ne gasi se.niti ima prekide,trzanja,pucanja,trokiranja onda nije elektronika​

ako tik pre gasenja par sekindi povisi ler gas onda problem trazite u dotoku goriva...filter crevo odusak membrane
ako se kad radi postepeno smanjuje gas i testera se gasi...problem je presisavanje ili losa kompresija..svakako premerite kompresiju re bilo kakve intervencije
Što ovo ne pročitah pre mesec dana. Prvo sam kupio elektroniku jer sam mislio da zeza varnica kad se zagreje. Pa sam ipak menjao semeringe (i ležajeve) radilice. Za huskvarnu 137

Sent from my 5024D using Tapatalk
 
slobodno pitajte sta vas zanima.....iako nisam cesto na forumu jel je guzva ali telefon mi je dostupan 0-24....0612087284... poziv viber sms
rado cu pomoci oko servisa i popravke,nabavke rezervnih delova polovnih novih i to sigurno najpovoljnije....
od 1 decembra bice akcije maceva,lanaca,lancanika...ako kome treba nesto nek se javi
 
Ako je testera radila i odmah otvaramo rezervoar normalno da šišti i zaslini goriva oko čepa jer je rezervoar pod tlakom, može biti i pod prekomjernim tlakom zašto drugo pitanje. Tako se nikad ne otvara, pričekamo cca pola minute i otvorimo rezervoar.. Napravite test
 
nee..uopste nije normalno da sisti niti da slini oko cepa...to se desava u 99posto slucajeva kod novijih husqvarni
ako je odusak ispravan i prohodan to se nesme desavati
dakle ako se cuje psss ili shiii odusak je ne prohodan ili polu prohodan i to nije dobro za testeru..posle izvesnog vremena testera ostaje bez goriva..sam rezervoar ga vraca nazad
najjednistavnije je upalite testeru bez cepa da rezervoar ostane otvoren.....ili odvrnite cep u toku rada....
 
Meni Jonsered 2159 (pila je dosta stara, ali se nije naradila, godišnje 15-20 metara drva) poveča okretaje na ler gasu kad u rezervoaru ostane jako malo goriva. Inače radi normalno, a to mi je signal da trebam dolijati gorivo. Dakle, mogao bi i kod mene biti djelomično zaštopan odušak?
 
Nazad
Vrh