Motorne testere

Kako da ga pitamo, jel ga ima na kp? .... evo gledam na kp 100-nu evra to dodje....
ima me na KP...pod nickom delovi 0-24...dosta delova nemam na oglasima...ne stignem da postavim..vrtim se uvek oko 250-350 oglasa...

cilindar i klip fi 49...stihl 039 ms 390
italija 12.600 din preporuka
brazil 11.180din preporuka
kineski 7050din los
za originalni novi moram da zovem stihl..skup ko otrov
originalni polovni oko 70tak eura...tesko se nadje u dobrom stanju

lezajevi
fag 2kom-940din preporuka
fag C3 2kom-1110din preporuka
skf 2 kom-1040din losa iskustva sa SKF lezajevima imam
skf C3 2 kom-980din

semerinzi 280 din 2kom
creva gorivo..impuls i ulje domaci set -510din....
krimer crevo 470din
filter goriva,svecica,membrane- 680din

to vam je ukratko to.... pod uslovom da vam je dobra radilica(uglavnom jeste)....
svi delovi sto sam vam nabrojao se moraju promeniti....nije dovoljno promenuti klip i cilindar...ili sve kako treba ili nista pa nek radi kako radi..jedno vuce drugo i onda samo problemi

mims-posalji meni testeru da ti uradim pa da budes miran.....ove nedelje me 4 zvalo iz zrenjanina...izgleda da imate problem sa serviserima...
 
Ja mislio da se otvorim za ms180 jednu polovnu, sad me kolega pokolebao

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Moja je nemačka ms180, verzija sa dekompresorom i deklom za bezalatno stezanje mača.
Kada sam je sređivao ostavio sam cilindar koji je bio onako osrednji, ali sam kod Saleta Brkina uzeo klip sa dve karike 1,5 i evo je radi već 7-8 godina bez ikakvih problema. U međuvremenu sam pripremio i original rezervne delove ali ovo radi i ne pomišlja da otkaže.. Plašim se ubuđaće mi se nikasil cilindar pošto nemože da zarđa..:osmeh:
Jedino što ja na svojoj koristim najlaganiju reznu garnituru lanac 22 zuba 1,1 i mač 30cm..
 
Pricu je napravio jedan covek iz mog sela kad je u italiji kupio 40 ovakvih i slicnih testera za 1000 evra. Posle ovamo prodavao za 100, 120, 150 evra, kako koju.
 
Bilo mi interesantno pa sam kontaktirao coveka.
Moze to jeftinije da se uzme.
U delovima je isto ms180, nisam ispitivao da li fali nesto ili ne.
Nekima i za dz da das trazili bi prida.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ali koliko sam ja primetio ove 180 na oglasu nisu kao moja.kod mene je ovaj poklopac filtera i svecice nekako zaobljen a ovde kockast.ja sam kupio novu pre 5 godina u Stihlu u NS.mozda i nema veze samo mi zapalo za oko...
 
Ne znam to, rece da mu komsija donosi od preko, kao, da li ima razlike do trzista, mozda neko zna...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh