Motorne testere

Jesi, jesi, samo su tvoji maniri skromni, ne zelis da se istices
Ocekivao sam odgovor od tebe

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Evo da se pohvalim, napokon stigla testera, H545 mark 2, na prvi pogled odrađena extra, oduševljen sam, ni laka ni teska, onako bas taman, oko 6 i nešto kila u kompletu. Ovaj prodavac kod nas bas škrt, dao na poklon okruglu turpiju i drzač za nju i to je sve, a i to je usrao dao mi 4,5 mm turpiju a mislim da za 325 treba 4,8 mm, video sam tek kad sam došao kući. Nego kad ste kupovali nove testere jel mora prodavac da je sklopi i upali pre nego što popuni garantni list, kaze da je to obavezno pre nego izda garanciju i račun...
 
Ok ako je tako, ali mi nije jasno sta bi bilo da sam je poručio da mi stigne na adresu. Bilo koji alat koji sam kupovao niko nije otvarao i probao, a imam dosta toga što na kabal, sto akumulatorskog...
 
Meni je H 572 mrak, trenutno radim sa starom H 61 (koja je u jako dobrom stanju) sto znaci slicne tezine tako da kada bi doslo vreme za zamenu mozda bi 572 bila ta.
Razmisljao sam neku sumu da uzmem pa ako se to desi kupicu je sigurno.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ok ako je tako, ali mi nije jasno sta bi bilo da sam je poručio da mi stigne na adresu. Bilo koji alat koji sam kupovao niko nije otvarao i probao, a imam dosta toga što na kabal, sto akumulatorskog...
Pre par godina kad sam kupovao Stihl testeru prodavac mi je rakao da se testere prodaju isključivo lično, radi probe i radi objašnjenja o paljenju i radu, mešavini... znači nije moguća dostava na adresu.
 
Ja kad sam kupovao STIHL samo sam uzeo kutiju i odneo kuci. Posle stavio mac i lanac i upalio. Kad je kupovana HUSQVARNA prodavac je stavio mac i lanac i upalio. Tako da mislim da nema pravila.
 
@RIX
Nije te prodavac zeznuo, za 325 ide turpija 4.5.
Ali bi trebao odmah nabaviti i šablon, ako ga već nemaš, jer bez njega ode nisko pa ti se čini da je turpija manja.
 
Ako vam je za utehu, cela Austrija i pola Nemačke (za toliko mogu da potvrdim lično) modeli od ms 180 do ms 251 su PRC.Jači profi program (noviji modeli) se i još može naći Made In Germany, stare (proslavljene) oznake profi modela dolaze uglavnom iz Brazila.
 
Mislio sam da je 4.8 propisana, ali ako tako kažes teraću 4.5 sa šablonom. Hvala na odgovoru...
 
Nazad
Vrh