Motorne testere

greska
 
Poslednja izmena:
Da da idu mač i lanac obavezno, nego pitam jel idu fabrički spakovani u kutiji ili posebno, ako je neko kupovao skoro novu Husqvarnu sigurno zna.
 
Ако ће помоћи требало би да буде хускварнин знак на мачу. Мач је сиве боје.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Комшија има мислим да је ознака 455 или тако некако. Нова, на мачу хускварнин знак. Нигде нисам видео да пише орегон.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ти ланци што се добијају са тестером су пробни и са њима не вреди ни почињати ништа ,него кад се купује нов ланац да ли је он већ наоштрен или га треба оштрити
 
Ne bih rekao da je tačno, dobija se regularni, original, ostar lanac, spreman za rad...
 
Купио олео мак тестеру и добио такав ланац бацио га после два исечена дебла ,распитај се боље при куповини шта иде
 
Ma da upravu si, nego ako je neko kupovao skoro novu testeru, kakva su iskustva?
Nisam baš skoro (mart 2019.) novu 390 xp...poručena i preuzeta sa komplet reznom garniturom (plus 1l ulja gratis i jedan lanac gratis), morao sam malo da čekam jer je bila konfigurisana HD vazdušnim filterom koji nije bio na stanju ni u S. Pazovi (centrala Husqvarne za Srbiju), pa su čekali iz Švedske.
Da, uz testeru ide rezna garnitura !
 
Poslednja izmena:
Puno hvala na odgovoru... A sta mislite da ovu vodilicu sto ide uz testeru od 15 inča zamenim za 16, dok mislim da za 18 inča nema potrebe za neku moju upotrebu, kao sto reko drva za ogrev i oko kuće i vikendice.
 
Комшија има мислим да је ознака 455 или тако некако. Нова, на мачу хускварнин знак. Нигде нисам видео да пише орегон.

Oduvek je na Husqvarni Oregon rezna garnitura prve ugradnje.
Na svakom maču se vidi Oregonova šifra.
Lanci su odličnog kvaliteta.
 
Nije motorka ali mislim da u ovoj temi možda neko zna.
Tražim igličasti ležaj, tačnije igličasti vjenac, znači kavez sa iglicama bez košuljica. Dimenzije su 17x24x14.
To je na radilici vanbrodskog motora. Ima originala ali su mi daleko pa tražim moguću zamjenu.
Dali neki igličasti od neke motorke ima tu mjeru?
Ako nema dali ima neki kojem su iglice 3,5mm? Kavez mi je dobar a krajnja mjera je da ubacim druge iglice.
 
Jedno pitanje za ljude iz struke..
Ne kapiram u cemu je razlika izmedju obicne i "mark ll" Huske?


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh