Motorne testere

Misliš na širinu kanala kuda ide vodilica lanca? Ako staviš mač sa širim kanalom, lanac će moći da se klima lijevo-desno, imat ćeš kriv i preširok rez, zapinjaće ti rub mača za drvo...
Ide širi mač i širi lanac. Ne bi trebalo da bude problem? Bili su mač i lanac širine 1,3 i korak 0.325, a stavio bih mač i lanac 1,5 i korak 0.325.
 
Srećna i korisna bila. Najbolja mala Stihl testera. Imam je 10ak godina već, nikad kvar, samo potrošni materijal mijenjan. Doduše čuvana i održavana pravilno, što svakome preporučujem. Svježa mješavina sa kvalitetnim dvotaktolom, pravo ulje za lanac, redovno čišćenje filtera i redovno oštrenje i čišćenje mača i uljnih kanala i rupica i nema zime.
 
Одличан избор. На једном стоваришту ради једна већ неколико година. Пали се сваки час и ћушка, премешта, ''јаши'' је свако... али ради.
Само свежа мешавина по препорукама и трајаће.
 
Jesi li siguran da si je platio 21.000? Ja sam moju kupio 2015 i cena je bila na akciji 23500 din a prava cena je bila oko 27.000 dinara. Bas sam gledao racun pre dva tri dana i citao kada sam je kupio.
 
Današnja ponova.

KhALQc0.jpg

wUlH5Vb.jpg
 
Nazad
Vrh