Motorna prskalica / Atomizer

Pa onda ti je isto, bacanje para, izduvni gasovi samo....barem tako mislim.
 
malo jaci motor na pe, potrosnja je jako mala , sve na atomizeru je upakovano pod plastiku i filter i karburator,
pumpa na atomizeru se ne podmazuje
 
Pitanje za Smikija-posto imamo istu masku i pretpostavljam filtere(3M maska i ABEK filteri),reci mi na koliko menjas filtere i mislis li da je 100% adekvatna za prskanje?Ja se sve nesto razmisljam da kupim onu preko celog lica,onu kao gas maska.
 
ja sam te filtere nabavio tek za ovu godinu, oni su sa aktivnim ugljom i nisam jos gledao koliki im je vijek resurs ili kako se to vec zove, ja sam ovu kupio preko ebay za prvu ruku i imam namjeru da narucim istu ovakvu samo za konpletno lice kao i ti jer koliko sam se informisao da ti otrovi a sve su gori od goreg upijaju se preko koze preko ociju sad da li je to sve tako nemam pojma ali treba se zastititi maksimalno

PS
ovdje sam bas hvalio villager 14pe, uzmem ga u subotu da radim i curi tecnost izmedju pumpe i ventilatora, nije neki kvar ali ne moze da se radi curi otrov na ledja
sad je na servisu i ako se otegne popravka mogu da ga ........................
 
Poslednja izmena:
opet cu ja o 14pe, danas sam ga preuzeo iz servisa, bila je otisla pumpa iz razloga sto mi je ostajao bez tecnosti a po majstorovom stalno mora biti vode u pumpi kad radi,
probao sam i koliko baca tecnost u vis 5 metara sigurno a tako i po horizontali
 
opet cu ja o 14pe, danas sam ga preuzeo iz servisa, bila je otisla pumpa iz razloga sto mi je ostajao bez tecnosti a po majstorovom stalno mora biti vode u pumpi kad radi,
probao sam i koliko baca tecnost u vis 5 metara sigurno a tako i po horizontali


koji su bili simptomi kvara,jel pod garancijom?mene zafrkava PS-15E, neće raditi pod punim gasom ,zagrijana a čok isključe,.zamjenio sam svjećicu al opet isto.pomoć!
 
Ocisti diznu u karburatoru. Skines donju posudicu -lonce i ocisti a videces diznu i odvrni i produvaj jer od aditiva i koje cega hoce zapusiti i nikad neostavljajte da se ugasi i ostane bez goriva
 
Moja greska P15 ima mali motor i karburator ko na trimeru a identican je ko moj ps20. Kod polugice sauha vidi jel ima jedan vijak otprilike je na sredini karburatora i ima oprugicu na sebi. Odvrni ga pola kruga pa vidi hoce li prokinuti.
 
Moja greska P15 ima mali motor i karburator ko na trimeru a identican je ko moj ps20. Kod polugice sauha vidi jel ima jedan vijak otprilike je na sredini karburatora i ima oprugicu na sebi. Odvrni ga pola kruga pa vidi hoce li prokinuti.

postoji šaraf kojim se regulira udaljenost tj ler gas .ako ga zašarim više onda se sajla manje arstegne..jel taj ili neki drugi da slikam?
'



http://www.upslike.net/image/tzj1I

http://www.upslike.net/image/tzvOh

 
Taj za ler gas je takoreci na vrhu a ovaj vijak je nize dole oko sredine karburatora a zledajuci sa zadnje strane gde se rukom pomera polugica sa sauh. Nece komp da prihvati program od telefona da ubacim sliku . Vijak ima oprugicu na sebi i kraci je oko 5-7mm viri. Tu bi trebalo da ima stelovanje smese na tom vijku i treba je pojacati da dobije obrtaje ili ako je prejaka mozda ga i gusi ali probas za pola kruga pa daj gas.
 
Molim one koju znaju postupak rukovanja sa atomizerom DM14PE. Kupio pre četiri dana. Kako stoji mešavina ide 1:40 a to je 1,25 na pet litara bezolovnog. Sklopio sam ovu svemirsku ručicu za prskanje ali ima jedan ventil koji stoji na stop a imaju još dva za podešavanje tečnosti pa ako može objašnjenje. Isto tako da li sme da se motor razradi bez tečnosti u rezervoaru.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh