Motokultivatori - opšta tema

Зар не би онда усисавао уље ако је семеринг?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Mislim da je to u pitanju jer kad sam veći gas na auspuh izbacuje crne tačkice i previše dimi. Može biti da je to.
 
Јел зна неко где могу да нађем ове две црне копче поклопца мотора са 507-ице?
dce7bcbe74d394ac95abc0b3c4ea294a.jpg


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Приноваа!
6c1483acc4e946621c97dd22e5a4c240.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
Mio f620y, 84god u odličnom stanju. Kupio od zeninog strica (neka korist od tazbine ) tako da pouzdano znam mašinu. Gume fabričke, motike nove na kopacici na frezi odlične. U kosu ima da se uloži oko 4hiljade maksimalno ali i ovako planiram neki veću ako ima da se nađe za nju

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Problem je što čiča nije kosio njom jedno 15 godina pa ne zna ni gde je remen a kamu li dimenzije remena

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Tebi trebaju i donji prsti?
Ja imam isto taj esm sistem, ali kada budem menjao gornje staviću jednostruke nazubljene nožiće.
To sam već radio na tom esm sistemu..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Donje uzmi npravi recke brusilicom i nemenjaj tesko to naci.
A gornje kao sto kaze kolega obavezno nazubljene bolje kose,njih imas od malog labina.
Ima ih u sapcu ako treba br?
 
Pozdrav pitanje za kolege koje imaju imt 509. Razmisljam da uzmem metalne tockove za oranje ili klasicni tockovi sa tegovima i kandzama. Sta je bolje?
 
Тегови и точкови. Боље да проклиза точак ако су тешки услови него нешто у мењачу. Имам канџе за 506 пробао пар пута и видео да то није то.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Jos bi nesto pitao. Da li treba suzavati tockove za oranje na 509? Sad je razmak 70 cm, razmisljam da ih suzim na prvu manju meru da malo manjim zahvat. Sad mi mnogo hvata i ne moze da mrdne ako ga ne guram sa sve tegovima i kandzama. Plug je obrtni.
 
Захват на имт 506 је од 18 до 25 и то некад на мишиће иде. Дубина је слична. Ако идеш дубље орање сужава се бразда. Кад закачиш плуг и станеш у бразду измери размак између унутрашњег дела десног точка и врха плуга. Можда ће требати и мало штеловати плуг горе доле лево десно. Кад наместиш плуг у бразду, плуг треба да је раван са орањем. Не сме да буде врх плуга забоден а пета плуга дигнута и обратно. Скупи точкове на 50цм (унутрашња страна точка) и пробај. Овако на 70цм ширине точкова је захват плуга 30-так цм.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh