Mobilni telefoni

Kad idem u prazno slaže se aplikacija i brzinomer na traktoru...u oranju ima varijacije u zavisnosti od proklizavanja...ja sam je instalirao zbog prskanja najviše,a i zbog sejanja...provervao sam je sa kolima i i onim radarima ispred škole...i to zadovoljava...
 
Zavisi sta je kome bitno, poco ima wifi mimo antene i SD chipset.Note 8 infrared, nfc i malo bolju bateriju.Mada ja bih iso na SD.
 
Gledao sam u HR za redmi note 8pro i Mi 9T Pro . Ispada, za jednaku memoriju, razlika oko 100 eura.


Evo cijena u HR i za pocophone.
 
Pa napisao sam Mi 9t a ne 9tpro.

Razlika samo cpu i gpu.Ako ne igras neke zahtevne igrice u normalnom radu ne mozes skontati razliku.Usput 9t ima amoled ekran.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Dobar je taj mi9t ali malo sam skeptican zbog ove popup kamere,nisam ja neki gejmer pa da igram neke igrice,za to imam komp

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nemas potrebe biti skepticar ,radi ko zmaj.Testiraju je 300.000 puta, cak sam gledao neki lik je izvuce i nabaci 30kg tegova na nju i podize.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sorry,
onda je razlika manja za cca 50 eura.



Meni će možda također trebati novi, ali to mi je preveliki izdatak. Ima li nešto s kvalitetnom kamerom i ekranom, solidne memorije za pola navedene cijene ili manje? Internet i igranje mi nisu prioritet.
 
Dragane, nijednu tvoju sliki ne mogu da vidim, u bilo kojoj temi. Ne znam da li jos neko ima taj problem?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Preko tapatalka se ne vide. Morate u browseru da otvorite post. Kliknite na post, pa na 3 tackice u gornjem desnom uglu izaberite copy post URL, pa to nalepite u chrome ili sta vec koristite.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Какав копи....само "отвори у прегледачу" одмах испод тог "копи пост урл".

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Iz nekog razloga kod mene opet otvori u tapatalku. Pa moram manuelno...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Sorry,
onda je razlika manja za cca 50 eura.



Meni će možda također trebati novi, ali to mi je preveliki izdatak. Ima li nešto s kvalitetnom kamerom i ekranom, solidne memorije za pola navedene cijene ili manje? Internet i igranje mi nisu prioritet.
Onda xiaomi redmi note 7 , ima zena , radi ko doksa ,kamera 48mp, 4gb rama octa core. 170e nov

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh