Mobilni telefoni

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.156
Nije baš pitanje o telefonima ali je vezano za telefone...

Kad na mobilnom telefonu hoću da vidim nešto sa ovog foruma, otvorim ga preko Tapatalka. Međutim sad Tapatalk traži da se plati korišćenje ako želiš npr. da skineš neku sliku sa foruma ili da pošalješ na njega sliku u punij rezoluciji. Ok, ne može preko tapatalka, otvoriću poljoinfo preko chroma na telefonu. Međutim chrom neće da otvori poljoinfo i preusmerava ga na tapatalk. Kako se izvući iz ovog začaranog kruga?

p4vle

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2016
Poruka
73

Kad na mobilnom telefonu hoću da vidim nešto sa ovog foruma, otvorim ga preko Tapatalka. Međutim sad Tapatalk traži da se plati korišćenje ako želiš npr. da skineš neku sliku sa foruma ili da pošalješ na njega sliku u punij rezoluciji. Ok, ne može preko tapatalka, otvoriću poljoinfo preko chroma na telefonu. Međutim chrom neće da otvori poljoinfo i preusmerava ga na tapatalk. Kako se izvući iz ovog začaranog kruga?
Mogu ti poslati krekovanu aplikaciju ako želiš :) Nisam čuo još za taj slučaj da mora da se plati.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Sapatnik

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Apr 2018
Poruka
106
Данер, да нисте случајно кликнули на неку рекламу која свако мало искаче и прихватили/потврдили вип или неки други статус?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

daner

Član
Učlanjen(a)
12 Dec 2009
Poruka
2.052
Ma jok , eto skoro promenih mob , cim sam ukucao Gmail on povukao sve aplikacije sto sam imao na prethodnom mob-u sa playstore pa i tapatalk.

Nista krekovao ni pipnuo nisam ,mada imas po torrentima krekovanih verzija da skines.

Ali nije mi bilo jasno nikad zasto je krekovana kad sve radi full.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

daner

Član
Učlanjen(a)
12 Dec 2009
Poruka
2.052
Reko da probam okaciti sta bilo da vidim jel u full rezoluciji, nisam nikad obracao paznju.

Slikica dela centrale sto odrzavam

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

BARBULA

Novajlija
Učlanjen(a)
19 Jan 2015
Poruka
201

Deinstaliraj tapaltak i onda možeš otvoriti preko hroma

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.156
E baš to, taj tapatalk VIP mi iskače. Ako ne pristaneš nema ništa od skidanja slike u punoj rezoluciji. Takođe možeš poslati samo jednu sliku na forum, ako hoćeš više slika odjednom da staviš na forum opet treba taj VIP. A on se plaća...

Kako ide to sa krekovanim tapatalkom, kako se to instalira? Ja sam do sad instalirao aplikacije samo sa gugl prodavnice...

gabricn

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2009
Poruka
770

Kolega,ukucaj poljoinfo u pretragu i kad ti izbaci poljoinfo pritisni i drzi dok se ne pojavi ovo sa slike i onda klikni open in new tab i eto izbegao si tapatalk

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

BobanNB

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
1.157
Ја користим верзију Тапатока 8.6.2 и немам никаквих проблема око постављања и скидања слика или прегледања.....једино ме нервирају ове рекламе између тема али навикне се.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Vrh