Mobilni telefoni

Nije baš pitanje o telefonima ali je vezano za telefone...

Kad na mobilnom telefonu hoću da vidim nešto sa ovog foruma, otvorim ga preko Tapatalka. Međutim sad Tapatalk traži da se plati korišćenje ako želiš npr. da skineš neku sliku sa foruma ili da pošalješ na njega sliku u punij rezoluciji. Ok, ne može preko tapatalka, otvoriću poljoinfo preko chroma na telefonu. Međutim chrom neće da otvori poljoinfo i preusmerava ga na tapatalk. Kako se izvući iz ovog začaranog kruga?
 
Ја сам овако користио док је тапаток брљавио.
8f70aca7cb8b8312acac113ba63d26c5.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nije baš pitanje o telefonima ali je vezano za telefone...

Kad na mobilnom telefonu hoću da vidim nešto sa ovog foruma, otvorim ga preko Tapatalka. Međutim sad Tapatalk traži da se plati korišćenje ako želiš npr. da skineš neku sliku sa foruma ili da pošalješ na njega sliku u punij rezoluciji. Ok, ne može preko tapatalka, otvoriću poljoinfo preko chroma na telefonu. Međutim chrom neće da otvori poljoinfo i preusmerava ga na tapatalk. Kako se izvući iz ovog začaranog kruga?
Mogu ti poslati krekovanu aplikaciju ako želiš :) Nisam čuo još za taj slučaj da mora da se plati.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Данер, да нисте случајно кликнули на неку рекламу која свако мало искаче и прихватили/потврдили вип или неки други статус?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ma jok , eto skoro promenih mob , cim sam ukucao Gmail on povukao sve aplikacije sto sam imao na prethodnom mob-u sa playstore pa i tapatalk.

Nista krekovao ni pipnuo nisam ,mada imas po torrentima krekovanih verzija da skines.

Ali nije mi bilo jasno nikad zasto je krekovana kad sve radi full.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Reko da probam okaciti sta bilo da vidim jel u full rezoluciji, nisam nikad obracao paznju.

Slikica dela centrale sto odrzavam
ff30e69cf1151c013810a8ce05e9da4a.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nije baš pitanje o telefonima ali je vezano za telefone...

Kad na mobilnom telefonu hoću da vidim nešto sa ovog foruma, otvorim ga preko Tapatalka. Međutim sad Tapatalk traži da se plati korišćenje ako želiš npr. da skineš neku sliku sa foruma ili da pošalješ na njega sliku u punij rezoluciji. Ok, ne može preko tapatalka, otvoriću poljoinfo preko chroma na telefonu. Međutim chrom neće da otvori poljoinfo i preusmerava ga na tapatalk. Kako se izvući iz ovog začaranog kruga?
Deinstaliraj tapaltak i onda možeš otvoriti preko hroma
 
E baš to, taj tapatalk VIP mi iskače. Ako ne pristaneš nema ništa od skidanja slike u punoj rezoluciji. Takođe možeš poslati samo jednu sliku na forum, ako hoćeš više slika odjednom da staviš na forum opet treba taj VIP. A on se plaća...

Kako ide to sa krekovanim tapatalkom, kako se to instalira? Ja sam do sad instalirao aplikacije samo sa gugl prodavnice...
 
Nije baš pitanje o telefonima ali je vezano za telefone...

Kad na mobilnom telefonu hoću da vidim nešto sa ovog foruma, otvorim ga preko Tapatalka. Međutim sad Tapatalk traži da se plati korišćenje ako želiš npr. da skineš neku sliku sa foruma ili da pošalješ na njega sliku u punij rezoluciji. Ok, ne može preko tapatalka, otvoriću poljoinfo preko chroma na telefonu. Međutim chrom neće da otvori poljoinfo i preusmerava ga na tapatalk. Kako se izvući iz ovog začaranog kruga?
Kolega,ukucaj poljoinfo u pretragu i kad ti izbaci poljoinfo pritisni i drzi dok se ne pojavi ovo sa slike i onda klikni open in new tab i eto izbegao si tapatalk
9a732989fff16dbb721a00347b7226b7.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja imam verziju 8.2.6 i nista nemam od toga sto govorite
45ebc9b04d198f369a0f105a6004e4dc.jpg


Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ја користим верзију Тапатока 8.6.2 и немам никаквих проблема око постављања и скидања слика или прегледања.....једино ме нервирају ове рекламе између тема али навикне се.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Sestra hoće da kupi deci neke satiće-smartiće. Pita me za savet i da joj poručim sa aliexpressa, a ja nemam pojma ni šta je to. Jel može neka preporuka za te satiće sa Alija...
 
Nazad
Vrh