Mobilni telefoni

miksan

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2018
Poruka
330
Mislim da je na tom telefonu bootloader zakljucan i da nema vajde od toga.Moze na nekim modelima ali moze lako da se brikuje fon pogotovo ako ima samsung memoriju ne xynix.Posle ubacanja androida bice nedostaka da nesto nije u funkciji da li su devloperi to ispravili ili ne to mora da se kopa po froumima.Pitanje i da li ce aplikacija za bankartvo da ti radi.Previse posla i veliki rizik da ce biti uzaludan.

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
4.319
Kakve se reči i izrazi spominju u ovoj temi,mislio sam da sam promašio forum... Da li su sve radnje koje spominjete neophodne da bi telefon radio ili mogu da rade i bez toga?

p4vle

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2016
Poruka
69
Ništa od navedenih izraza i operacija nije neophodno za normalno funkcionisanje mobilnog telefona. To su stvari za one koji vole da izvuku što više mogu iz uređaja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
2.096
Dzabe im ne znam koliko da su brzi i kamere da imaju od 500 mega piksela ,kad je sve do jedan ruzan do bola,kao da su potpuno zaboravili na izgled telefona i samo se svi koncentrisu na specifikacije....

p4vle

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2016
Poruka
69
Ne znam koji je po tebi telefon lep, ali meni to nije mnogo bitno kada biram telefon.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

daner

Član
Učlanjen(a)
12 Dec 2009
Poruka
2.025
Dzabe im ne znam koliko da su brzi i kamere da imaju od 500 mega piksela ,kad je sve do jedan ruzan do bola,kao da su potpuno zaboravili na izgled telefona i samo se svi koncentrisu na specifikacije....
Stvar ukusa , Meni je npr 9T pro lep telefon, a uz to zverina sto se performansi tice.

Ne znam sta ocekujes vise od telefona da izmisle neki novi oblik ili sta?Ili ce biti lepsi ako bude milimetar tanji?

Eto ti novi mi mix alpha,nesto novo totalno 180% ekran.

Ne znam sta vise izmisliti a ne znaju ni oni.
Mob je pravougaonik, cela prednja strana je displej.Kakav onda dizajin uraditi kad je sve ekran?

Ostalo je debljina i koje ce boje biti nazad i to je to.

Sta je po tebi lep telefon?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
2.096
Svako ima svoj ukus ;)).Inace Alpha je lep telefon npr...i to je to o njemu,nema dalje,jer nit ce biti u prodaji kod nas,nit bi platio 3 000 dolara maltene koliko bi po nekim podacima na netu kostao.

daner

Član
Učlanjen(a)
12 Dec 2009
Poruka
2.025
Ma bice to svuda, samo da krene masovna proizvodnja cena ce mu pasti i to drasticno.Sve sto je novo i "revolucionarno" je u pocetku skupo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Vrh