Mobilni telefoni

Mislim da je na tom telefonu bootloader zakljucan i da nema vajde od toga.Moze na nekim modelima ali moze lako da se brikuje fon pogotovo ako ima samsung memoriju ne xynix.Posle ubacanja androida bice nedostaka da nesto nije u funkciji da li su devloperi to ispravili ili ne to mora da se kopa po froumima.Pitanje i da li ce aplikacija za bankartvo da ti radi.Previse posla i veliki rizik da ce biti uzaludan.
 
Kakve se reči i izrazi spominju u ovoj temi,mislio sam da sam promašio forum... Da li su sve radnje koje spominjete neophodne da bi telefon radio ili mogu da rade i bez toga?
 
Ništa od navedenih izraza i operacija nije neophodno za normalno funkcionisanje mobilnog telefona. To su stvari za one koji vole da izvuku što više mogu iz uređaja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dzabe im ne znam koliko da su brzi i kamere da imaju od 500 mega piksela ,kad je sve do jedan ruzan do bola,kao da su potpuno zaboravili na izgled telefona i samo se svi koncentrisu na specifikacije....
 
Ne znam koji je po tebi telefon lep, ali meni to nije mnogo bitno kada biram telefon.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dzabe im ne znam koliko da su brzi i kamere da imaju od 500 mega piksela ,kad je sve do jedan ruzan do bola,kao da su potpuno zaboravili na izgled telefona i samo se svi koncentrisu na specifikacije....
Stvar ukusa , Meni je npr 9T pro lep telefon, a uz to zverina sto se performansi tice.

Ne znam sta ocekujes vise od telefona da izmisle neki novi oblik ili sta?Ili ce biti lepsi ako bude milimetar tanji?

Eto ti novi mi mix alpha,nesto novo totalno 180% ekran.

Ne znam sta vise izmisliti a ne znaju ni oni.
Mob je pravougaonik, cela prednja strana je displej.Kakav onda dizajin uraditi kad je sve ekran?

Ostalo je debljina i koje ce boje biti nazad i to je to.

Sta je po tebi lep telefon?


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Svako ima svoj ukus ;)).Inace Alpha je lep telefon npr...i to je to o njemu,nema dalje,jer nit ce biti u prodaji kod nas,nit bi platio 3 000 dolara maltene koliko bi po nekim podacima na netu kostao.
 
Ma bice to svuda, samo da krene masovna proizvodnja cena ce mu pasti i to drasticno.Sve sto je novo i "revolucionarno" je u pocetku skupo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja kupio samsung s3 mini da se prisetim malo onih vremena i ta velicina telefona mi treba za posao...
efb213c2783ae44a67d928bb8c9a0bb6.jpg
a94d37e139d4d2bc4a7a710e4bb1cb84.jpg


Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Pre neki dan uzeo s9 plus, telefon je babaroga, sve preporuke.

Послато са SM-G965U помоћу Тапатока
 
Kupite vi iphone xs ili xs max,jedne skupo ali imaju akcije,telefon ima kameru kao da sa slikao bas skupim fotoaparatom,ja cu planirati da to kupim,ionako sam poceo da radim u firmi

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Ti si izgleda neki interesantan decko

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ево да малко и ја прозборим коју. Имао сам око 15 дана могућност да користим Ми 9Т и Ми 9Т Про....право да Вам кажем да готово никакве разлике нема када се свакодневно корсите та два телефона. И један и други раде перфектно при претраживању гугла, гледању ју тјуба, гледању филмова на њима, да и то сам радио да видим како се који понаша. Разлика је неприметна за 99,99% корисника. Е сад једино где Про гази обичну верзију су игре и ту се јасно види снага Снапдрегона 855 као и Адрено 640 графичког чипсета...можда је камера за нијансу боља на Про верзији, мада ни ту нисам приметио разлику, једино понекад хоће да штуцне 9Т када се раде снимци у покрету и када се рука тресе.....то код 9Т Про нема, али то је опет до графичког чипсета, једнсотавно Адрено 618 није толико снажан да може да процесуира све. Можда сам малко субјективан, али не видим поенту давати више новаца зарад неких перформанси које нећемо никада видети....

Топла препорука за све који купују нови телефон је Ми 9Т, Про само ко хоће да има како се каже већи и да се са њиме к...и јер разлике за обичне кориснике и нема....
 
@nikola720p


Који ајфон има добру камеру, јер се ти то зајебаваш...зацену коју даш за ту трулу јабуку добијеш мућак камеру...

Имао сам ајфон када ти ниси ни знао шта је то ајфон, а тада су били лидери у свему па су наспрам рецимо ХТЦ имали крш камеру, који је тада био испред самсунга и осталих...данас иста прича, наплаћују не знам шта...нула од иновација....ал зато има будалетина које то плаћају и онанишу на ту трулу јабуку и куну се како нема боље...
 
Ma pusti dete mislis da on zna sta pise

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ево да малко и ја прозборим коју. Имао сам око 15 дана могућност да користим Ми 9Т и Ми 9Т Про....право да Вам кажем да готово никакве разлике нема када се свакодневно корсите та два телефона. И један и други раде перфектно при претраживању гугла, гледању ју тјуба, гледању филмова на њима, да и то сам радио да видим како се који понаша. Разлика је неприметна за 99,99% корисника. Е сад једино где Про гази обичну верзију су игре и ту се јасно види снага Снапдрегона 855 као и Адрено 640 графичког чипсета...можда је камера за нијансу боља на Про верзији, мада ни ту нисам приметио разлику, једино понекад хоће да штуцне 9Т када се раде снимци у покрету и када се рука тресе.....то код 9Т Про нема, али то је опет до графичког чипсета, једнсотавно Адрено 618 није толико снажан да може да процесуира све. Можда сам малко субјективан, али не видим поенту давати више новаца зарад неких перформанси које нећемо никада видети....

Топла препорука за све који купују нови телефон је Ми 9Т, Про само ко хоће да има како се каже већи и да се са њиме к...и јер разлике за обичне кориснике и нема....
Од почетка августа га користим и могу само речи хвале за њега да кажем....биће код мене док не изађе достојан наследник, мислим на 9т. А за игрице ми не треба ни један телефон.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ja sam sa mi 9T pro ,prezadovoljan.

Telefon leti bukvalno.

Isto mislim da u normalnoj upotrebi nema neke velike razlike od mi 9T.

Kad se stave jedan pored drugog pa paralelno otvara ima razlike dosta ali to je normalnom korisniku ne bitno.

Sto je naj bitnije daje najvise za novac i kvalitetan uredjaj.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh