Mobilni telefoni

A40 je 210e po kupujem prodajem , za te pare pre bih 5x uzeo xiaomi note 7 , ima jaci processor, jacu kameru itd

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne znam na koji si mislio pa cu oba okaciti

c49d3e8a12a1b8c54fe4bfeb5e83bee7.jpg
13f611755eaef87193e760d8e9526732.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
To cerkica nije znala za koji da se odluci dal samsung a40 ili redmi note 7 ali ipak prevagnuo note 7, sutra treba da ga pokupim.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja nosim samsung telefone ali drugar je uzeo taj telefon na preporuku opet tamo nekog drugara pa sam se malo igrao sa njim i iznenadio sam se i to prijatno.
Telefon je navodno otporan na udarce,vodu i ostalo,gledao sam neka testiranja po internetu i ako je polovina od onoga istinita onda je telefon babaroga po pitanju izdrzljivosti.
Naravno ja to sve gledam sa velikom rezervom zato me i zanimalo dal ima neko ko ga koristi duze vreme pa da mi kaze neko realno stanje jer muku mucim sa slomljenim ekranima i koje kakvim drugim glupostima zbog posla i uslova u kojima radim.
 
Sve ti je tu navodno.Svi ti garazni brendovi laziraju specifikacije, ugradjuju jeftine delove, updejt zaboravi.Bagovit UI.
Moguci problemi sa mikrfonom, slusalicom...

Ima modela koji su se solidno pokazali ali je uvek rizik uzeti, cena bi morala biti 40-50% niza od drugih kineskih provernih brendova npr. od jeftinijh xioami,leEco, zte,meizu...


Kupi neki dump phone kada radis.
 
Zato sam i napisao da ako je pola od navedenog istina onda je dobar tel.
Telefon stvarno kad ga covek koristi koji min ostavlja utisak dobre masine al opet?
Zanimljiv mi je zbog te navodne izdrzljivosti,zato sam i priupitao dal ga neko koristi neko duze vreme pa da ima prave neke informacije.
 
Ne znam....pre 2 godine u bivsoj firmi dobili Huawei P8 lite, na oko kao ajfon, specifikacine i startni rad bolni od tadasnjeg Samsunga starog 1-2g. Posle 2 meseca koristenja to nije taj telefon, uporen,baguje, vizuelno se promenio dok je deda Samsung ostao osti.
Isto za Samsung C5 posle skoro 2 godine bezgresnog rada je ostao u kuci bilo mi ga zao prodavati ali telefon strava.
 
Ako nisi gadljiv na kineske telefone i oglase, moj predlog je Xiaomi Redmi note 5. Oko 155 evra je na KP 32/3 verzija. Ja ga koristim već godinu dana, malo sam zahtevniji korisnik. Sve radi kako treba.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisam gadljiv, bila cerka u radnji da gleda redmi note 7 32/3 gb. a rekli joj 3 uz radnji da im stizu jako puno reklamacija na xiaomi modele pa me to malo zbunilo sta dalje a planirao sam njega da uzmem.
 
Možeš i sedmicu, ali on je 185. Drugar je imao dva tri Xiaomi modela, nije imao nikakvih problema. Otac ima redmi 5a, I njega ponekad zeza da nema signala. Još nisam utvrdio u čemu je problem. Pratim računarski forum, i u temi o RN5 nije bilo nikakvih reklamacija niti problema. Za RN7 ne znam da li ima nekih problema, nisam pratio. Uzmi od proverenih prodavaca sa KP i ne bi trebalo da bude problema.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisam gadljiv, bila cerka u radnji da gleda redmi note 7 32/3 gb. a rekli joj 3 uz radnji da im stizu jako puno reklamacija na xiaomi modele pa me to malo zbunilo sta dalje a planirao sam njega da uzmem.
Ja nosam vec 2 god redmi note 4x , tel radi bez greske i dalje.Baterija drzi i dalje extra, nikad secnuo zablokirao itd.Stariji modeli nemaju podrsku za mrezu na 800 mhz koju koriste nasi operateri zbog sto veceg dometa jer sto je niza frekvencija veci je domet.Note 7 podrzava i nju.

A prodavci malo k...ju.

Moj sledeci je isto xiaomi samo cu jos videti koji model.Dali poco, note 7 pro, black shark ... moram detaljne testove pregledati da prelomim. :)



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh