Mobilni telefoni

Javicu ti sutra.
 
sve zivo al se u telefone razumem za medalju :D
u glavnom povezujem ljude,postavljam bezicni internet,cd plejeri i sve sto kosta do 100e do te sume se najbrze proda :cool:
 
kingsnet provajder,ugradnja prijateljima za :ppozdrav: a ostalima od 1000 do 2000din

oprema od 4100 pa na vise i cena 800din za 256 ili 396 zavisi na koji predajnik gadjas jer je na nekima dizana brzina a na nekima nije...
 
Ja sam Kingsnetov korisnik već 3 godine.Ugradnja me koštala 85 evra a plaćam 800 za 256 i koliko mi se čini nije dizana brzina jer ima dana kada ili ne radi uopšte ili je prespor za tu brzinu.Kada zovem Čavu direktno u Rumu samo neki izgovori i laži
 
ja ovde imam Alena koji drzi predajnike i jako je korektan jer ima konkurenciju adsl i jos 2 dobavljaca,oprema me kostala 3800

ima kad bude opterecen pa YT kasni 10-15% a ima kad ide 5% brze ocitavanje,inace imam vajrles i u telefonu
 
Ovi bogami deru li deru jer nemaju konkurenciju ali radimo na tome da pređemo kod drugih bolje i dalje za iste pare
 
dukeju sam poslao onaj k800i i cekamo da se javi kakvi su utisci i tel ??

a dotle...
ovaj u ponudi za koji dan

Sony Ericsson S302i 2mpx kamera,radio,memorijska kartica,blu tut,blic kamere...
nas meni,tanak,lagan kompakt klasa,cekam za koji dan da mi stigne tj dok ujni stigne drugi

telefon je isti ovakav tj boja maske i bez ostecenja,kad stigne kacim slike mog

23itor6.jpg

j6ifsk.jpg

34hw8z7.jpg

29m372d.jpg

209hlx4.jpg


2f03jmo.jpg
 
Ovako, ja sam kupio od North ARMY onaj SE K800i i odmah da kažem da je telefon baš onakav kakav ga je NA opisao, odlično očuvan, bez ogrebotina, sa sačuvanom (slabo korišćenom) tastaturom i džojstikom i što je najvažnije ispravan i bez greške.
Što se samog modela K800i tiče malo mi je teže da se naviknem na njega posle Nokie 6210 (one stare - crno bele). To se pre svega odnosi na kvalitet tastature i lakoću korišćenja (recimo sa sms-om se mnogo lakše manipuliše na 6210 nego na SE. Da sam negde mogao da nađem očuvanu (bolje nekorišćenu - takve su se delile sa nekim paketima ali ih ljudi nisu koristili pored svojih naprednijih telefona) Nokiu 1100 odmah bi je uzeo jer je ova moja 6210 polako počela da posustaje i tada ne bih ni razmišljao o boljem telefonu. Ona lampa na njemu je ubedljivo najkorisniji dodatak na nekom mobilnom telefonu.
Ovako sam se odlučio za moderniji najviše zbog kamere. Do sad nisam imao baš mnogo vremena da čačkam oko telefona i vidim šta sve može a ono što sam probao mi se dopada. Uglavnom, zadovoljan sam telefonom osim možda u segmentu korištenja džojstika i male i neudobne tastature. (Verujem da je to zbog naviknutosti na veliku i kvalitetnu tastaturu sa stare Nokie i da ću se vremenom naviknuti.)
 
dukej je napisao(la):
Ovako, ja sam kupio od North ARMY onaj SE K800i i odmah da kažem da je telefon baš onakav kakav ga je NA opisao, odlično očuvan, bez ogrebotina, sa sačuvanom (slabo korišćenom) tastaturom i džojstikom i što je najvažnije ispravan i bez greške.
Meni je drago da nije bilo nesporazuma(osim onog sa dostavom) ali mi nije bio cilj da te predjem,jednostavno mi je bio prvi put da saljem,rekao sam kuriru da ja sve placam,al me nije cuo... ::lose::

I onaj sonyericsson s302 sam prodao jednom prijatelju,to mu je 4 telefon da uzima od mene,sta reci osim "zadovoljna musterija"


Sto se tice tastature nije ona nekvalitetna nego je btakav tip mala i tvrda da je mala a meka stiskao bi par komada od jednom sto nije dobro,i na mojoj N95 je tastatura losa mislim mala a tvrda,to ide proporcionalno sto veca tastatura to meksi tasteri,svi se dobro secaju nokie 3310 i mekoce,odn. tastater ima "mali hod"
 
dragansavin je napisao(la):
Dali neko ima samsung E250 I
kako da podesim ton za poruku
settings/sound settings/message tone/messages/tone
dragansavin je napisao(la):
kako da mu ukljucim vibraciju
settings/sound settings/incoming calls/alert type...pa biras kako i da li sa vibrom da ti svira.

to je sve sa mog d900i a pretpostavljam da je i kod tebe isto.
 
ja sam kupio HTC touch !! 36000din je u bg al imam neku matoru motorolu za njive!! inace htc je masina prava!!! sistem operativni je windovs XP 7 ima sveod skypea msna pa do antivirusa i winampa GPS GPRS WIFI internet net moze preko USB da vuce sa PC-a sve to spakovano samo u 112 grama tezine!!!
 
jbš telefon za 400e na to nikad nebi bacio pare samo da me neka riba vidi sa dobrim telefonom ::lose::
 
Nazad
Vrh