Mobilni telefoni

nije glupiranje shvati da je meni telefon posao a sto sam imao saobracajku nije zato sto sam imao mobilni u ruci
 
ej ljudi nebi da se direktno mesam ali ipak moram nesto da kazem. Kombajner svaka cast za telefon lepa je to stvar, ali je stvarno monog para za tako nesto, ja licno nikad nebih dao te pare za tel. ali to je moj problem tako da protiv tebe nemam nista. Ja licno imam Soni erikson K510I koji je preziveo sve i svasta i jos radi. Cak mi je upao i u hrckovu jamu na dubini od 1.5 metar sam ga iskopao,pored njega pukla petarda od 3x sto puca sve to zajedno u rupi,presao beracem preko njega i radi li radi
 
Bravo Dragane!I ja taj telefon imam i nemoram da ga pazim i mazim!Sluzi mi i kao alatka,kada na njivi otvaram pivo!Krs,ali pravi!
 
ljudi fora je sto taj njegov ne kosta 400e mislim on je dao jako malo para za njega pa me zanima "zasto" ko je lud da takvu masinu da za dz skoro...


inace danas sam odlepio dosadila mi moja n95 a u jbn-om sidu nema nista bolje za zamenu svi nude ili u rate ili neka 2 losija niko ne nudi nista bolje,ima li neko nesto da ponudi u zamenu ili da kesira moju??
 
mali_lala je napisao(la):
@ senator
i550 super radi i za razliku od nokijinih symb telefona mnogo se manje zakucava (iz iskustva). Mana kamera i faking kuglica koja npr u garminu ne valja ni za k.... i skrolovanje je mnogo teze.

Kuglica jeste malo zeznuta, ali imao sam pre dve godine blekberija 8300 sa trackball kuglicom tako da se ipak nekako snalazim. Imao sam pre samsunga razne symbian nokije, ali nijedna ne moze ni da pridje samsungu po kvalitetu kucista, pristupacnosti tastera i isti symbian (9.2, Series 60 3.1) kod nokije se nenormalno mnogo zakucava a kod samsunga mi se to nije nijedanput desilo. O windowsu 5 ne moram ni govoriti- telefon se nikada nije resetovao ili ugasio. I nakon godinu i po dana intenzivne eksploatacije radi bez ijednog fleshovanja. Daleko stabilnije i ozbiljnije okruzenje za rad od symbiana. Od sada pa zauvek samo samsung i serije. To je moje licno misljenje...
 
imam nokiu e71.....kada asm je dobio mislio sam da komplikovana zbog tastature, jer imam debele prste, sa te tipke....i da to nije telefon kakav meni treba....uvek sam mastan i slicno....ali je telefon skroz ok, kad se naviknes na tastaturu vidis da uopste nije komplikovana....ima dosta funkcija, mada vise od pola nikad nisam ni koristio......ispao mi je jedno 100 puta, nista mu nefali.......koristim ga sto bi rekli u ekstremnim uslovima i zadovoljan sam......malo je skup i da ga nisam dobio verovatno ga nikad nebi kupio.....
 
North ARMY je napisao(la):
ljudi fora je sto taj njegov ne kosta 400e mislim on je dao jako malo para za njega pa me zanima "zasto" ko je lud da takvu masinu da za dz skoro...


inace danas sam odlepio dosadila mi moja n95 a u jbn-om sidu nema nista bolje za zamenu svi nude ili u rate ili neka 2 losija niko ne nudi nista bolje,ima li neko nesto da ponudi u zamenu ili da kesira moju??
za njega sam dao 130e star nekih 4meseca mozda sad... i bas nista mu nefali ...ti na ocigledno nemas pojma o HTC kad lupas toliko i pametniji si kad cutis... NOKIA u naglom padu kvaliteta SAMSUNG HTC u naglom usponu istog... svi tako pricaju po prodavnicama telefona i po netu ...
 
kombajner je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
ti se blamiras kupio si htc koji je na fazon iphon-a a ima delove od samsunga(bar mnogi imaju procesor)
nemam ja sta da ucim ja ZNAM sto veci displej to veca potrosnja znam po sestrinom iphone-u a i nokiji 5800 i svaki koji ima velik displej mora da jje trosi vise od obicnog telefona
taj telefon se ne uzima zbog lepote vec zbog mogucnosti,kod nas je to relativno novo a ti razmisli sto u americi ide iphon-e i svi ga kupuju ili njega ili borovnicu (kome sta treba) jedino do srbije stizu HTC i ANYCOOL falsare zesce
primera radi anycool na papiru specifikacije nokije N95 izgled identican,cena 4 puta manja a kvalitet 40puta losiji ::lose::
a koliko vidim tebi je glavno kako on izgleda i tezina.
aj reci mi koju ces funkciju koristiti na tom tvom telefonu osim igrica,fejsa i muzike:haha:
hahaha dobro NA ako ti znas tako!!! ako je toliki fals sto ima toliku cenu!! ima HTC slicnu cenu kao i taj tvoj ajfon sto si se uhvatio za njega kao da je nesto a nije PROCESOR NIJE OD SAMSUNGA vec intel!!! a za sta cu ja koristiti sigurno nije igrice mozda je tebi to vazno koristicu zasta ja budem hteo i to je moja stvar a ne tvoja imam internet explorer operu msn skype tako da ce se on naraditi!! nije mi vazno da bude sto manji i laksi vec to su prednosti prema ajfonu!!! u ostalom ima sve sto i PC tako da mogu da ga koristim za sve!! ali pusti vise muka mi je da se prepirem uvek neko mora da je pametan gluposti!!! :nono: :nono: ::lose:: :zli: :zli: :zli:
kombajner je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
ljudi fora je sto taj njegov ne kosta 400e mislim on je dao jako malo para za njega pa me zanima "zasto" ko je lud da takvu masinu da za dz skoro...


inace danas sam odlepio dosadila mi moja n95 a u jbn-om sidu nema nista bolje za zamenu svi nude ili u rate ili neka 2 losija niko ne nudi nista bolje,ima li neko nesto da ponudi u zamenu ili da kesira moju??
za njega sam dao 130e star nekih 4meseca mozda sad... i bas nista mu nefali ...ti na ocigledno nemas pojma o HTC kad lupas toliko i pametniji si kad cutis... NOKIA u naglom padu kvaliteta SAMSUNG HTC u naglom usponu istog... svi tako pricaju po prodavnicama telefona i po netu ...

aj jos jednom procitaj ove postove HTC je naj,naj i ostalo... a onda sa 400e da padne na 130 za 2 meseca...RAZMISLI malo
a te price...da sam zaludjen forumom mislio bih kako je foton euoleopard bolji od 99% traktora sem kejas jx95....toliko o forumima,a posto si imao neki krs telefon pa sad kad si zajaho htc mislis da si povukao Boga za mu** to je druga prica....
 
eto da se pohvalim da sam imao i to čudo i prodao ga za 300€ ::novac::

SDC11789.jpg
[/quote]
 
e jbg sad
evo upravo sam testirao lampu sija odlicno :D
kreso da si ovde pao bi pazar :D
Post je spojen: [time]1259527370[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1259527391[/time]
_________________________________________________
kresko koliko je GB imao taj tvoj iphone?
Post je spojen: [time]1259527564[/time]
_________________________________________________
i gde god da ste u Srbiji donesu Vam ga an kucnu adresu za 200-250din :cao:
 
da u odnosu na druge od 2-3mpx ali kad vec dajes tolike pare red bi bio da ima jos koji
medjutim to je kao sto rekoh za frajerisanje kome u glavnom treba ili za opcije... nije za mp3 ili foto aparat
 
Nazad
Vrh