Mobilni telefoni

Галакси С3 је телефон стар 2 године у боља му је опција да узме овог ЛГ Оптимуса Л90 јер има бољу камеру, има нови КИТ КАТ 4,4,2 андроид на њему, ем има новији квад процесор. Једино где је слабији ЛГ од СС3 је дисплеј....
 
pa i lg l90 je proveren telefon samo u novom ruh. sta mi znaci stabilna cena kada s3 popunis koje kakvim stvarima i on pocne da zakucava.

uvek bih uzeo novi telefon sa novim android sistemom oko koga je i sam telefon pravljen. pogotovo sto je L90 optimus naslednik L9 optimusa, koji je proveren na trzistu sa potpuno novim sistemom, boljom kamerom od s3 i sto je dve godine mladji....
 
Da napisem i neko svoje iskustvo sa ti telefonima, dok sam bio po skoli, menjao sam telefona na mesec dana. Brzo mi dosade pa uz doplate uvek menjam.. Tako sa mogu po mom misljenju da kazem, sti dalje od Samsunga, mnogo je plastican i mnogo baguje, ali opet sve zavisi od koriscenja. Nokija nije loša cak je i super, ali ima je baterija mana, dok LG mi je uvek bio previše komplikovano glup. Srdacno mogu da pohvalim i preporucim bilo koji Sony ili Sony Ericsson ( mada se ne proizvodi). Nikad me nije iZdao. Baterija je fenomenalna, do prošle godine sam koristio c902 i morao sam da ga ostavim jer je pukao ekran, otišao zvucnik i mikrofon, pregazili ga 200 kg, padao mi u krv, ali on i dalje radi i dalje mu baterija kao i prvog dana od 3-5 dana. Jednom recju savršenstvo.. To je neko moje zapazanje sto se tiče starijih telefona, kada je dosla era smartphonova, ja sam završio skolu, kupio Samsung galaxy i5500 i razocarao se opet.. Sada nosim Nokiu Ashu od 1 dinar i Iphone 4s, za koji mogu da kazem da nema nista posebno od brzog procesora i ime.. Inače nista posebno... Sledeći nadam se biće Sony iz serije Z..
 
Za male preporucujem htc desire x , dve i jace godine me sluzi i kao kad sam ga kupio a preziveo je sve i svasta ! izuzetna kamera, brz, ne baguje dovoljno memorije . E sad svaki i najbolji trelefon neuki korisnik moze da zabaguje. Nije pametni telefon za svakoga
 
L9 i S3 su daleko od Lg G (e975) 1.5 ghz quad core ,2gb rama,adreno 320 grafika ,13mp kamera, 4.4.2 kitkat itd. u tom cenovnom rangu nema bolje od G

u ostalom imate net pa googlajte
imam ga godinu dana znaci ni jednom secnuo, prvo sam bio skeptican jer se baterija ne vadi sta cu ako zablokira, ali eto do sad jos ni jednom radi savrseno ,(ako i nedaj boze nekad zablokira drzi se power dugme 7-8 sec i restartuje se sam)

G na antutu benchmarku izbaci 22000 bodova , a s3 izbaci 18000 , a brzina u koriscenju mu je bolja od s4 licno provereno

sad ce neko reci s4 je 1.9 quad itd ostalo je isto ali dzabe kad se uzmu oba u ruku i probaju u isto vreme jasno se vidi razlika , nisu bitni samo megaherci nego kako je sve uskladjeno

i da kod G je gorilla glass i napred i nazad tako da je osecaj u ruci extra, samo nosim ga u silikonskoj fotroli za nedaj boze ispadne( u ostalom ko i malo cuva mob nosi ga u fotroli)
 
Danas klincu predat za odlican uspeh u skoli,morao i baba malo da se ogrebe.:osmeh:
img1971.jpg
 
Posao cveta, prodaju se secke i ploce i za makedoniju. Uskoro ce i novi mercedes da stigne...
 
@putin evo sada gledam kod nas u oglasima cat b15Q kosta od 310 - 330 evra (nov), a cat b25 oko 80 - 90 evra (nov).
 
Nazad
Vrh