Mobilni telefoni

Potrebna mi je pomoć prebacio sam karticu u Sony xperia E jer ne mogu je prodati pa da ga koristim i ne mogu naći imenik gde je a brojevi su kartici
 
Pre neki dan sam se ponovio,sad malo čačkanje da vidimo,da li je dobar koliko ga hvale.

32zp3du.jpg
 
Za te pare odličan, koristim ga 3 meseca i prezadovoljan ::namigivanje::

I ja sam to skontao,dvoumio sam se između njega i Lg L9II ,ovaj ima malo manju rezoluciju ekrana,manji takt procesora,i umesto 8GB interne memorije ima 4GB,što meni ne igra nikakvu ulogu,doplata na mojem paketu,je za ovaj 4990 din,a za L9II 14990,ipak je velika razlika u novcu naspram kvaliteta.
 
Ja koristim vec par meseci huawei G700 i prezadovoljan sam sa njim da ga neureknem za sada .
 
I ja sam to skontao,dvoumio sam se između njega i Lg L9II ,ovaj ima malo manju rezoluciju ekrana,manji takt procesora,i umesto 8GB interne memorije ima 4GB,što meni ne igra nikakvu ulogu,doplata na mojem paketu,je za ovaj 4990 din,a za L9II 14990,ipak je velika razlika u novcu naspram kvaliteta.
Puno je 10000 din više, a nema bas preterane razlike između ta 2 modela pa da kažeš da vredi ;)
 
Ne brini jos koja godina i imaces punu njivu telefona sporo raste al kad pocne.....
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh