Mobilni telefoni

Друг та два телефона су небо и земља.

- - - - - - - - - -

Toliko sam ja dobio od jednog druga sto se bavi telefonima a nov kosta 560e a to od 400e su kradeni i nisu original !!!!

Како нису оригинал? Па оригинал може бити само један, прототип, остали су сви копије.Шалу на страну тим телефонима ништа не фали, ушли су без царине или су приказани другачије.Мислим да није нормална цена од 560 еура али добро ко има пара њему није ни жао да их потроши.

- - - - - - - - - -

uzeh pre mesec dana Lg optimus G , telefon je jeziv 1.5 ghz quad core, 2 gb rama, 32 gb rom , 13 mpix itd itd . tel se ne moze otvarati niti baterija vaditi, u pocetku sam bio skeptican sta cu kad zablokira itd, vise ne razmisljam o tome jer nije normalno kako radi , uglavnom svi androidi trokiraju kad im nestane slobodne ram memorije , ovde uvek imam 7-800 mb slobodno i pored instaliranih masu aplikacija koje su aktivne non stop ne mozete ga ugusiti , ako ga njakam stalno baterija izdrzi ceo dan

i sto je naj bitnije za te pare nema jaci smartphone , skoro je u rangu sa s4 jedino na s4 sto je processor clockovan na 1.9 pa na testovima izbaci vise bodova inace ovako u koriscenju nema razlike , pokrece sve isto kao i s4 isti chipset na oba

nokiu sam batalio davno , nema sta da trazi pored samsunga, LG ,HTC, SONY-ja , pa cak su je i kinezi sa huawei obisli davno

Друже у вези Nokie си се гадно преварио.Ово за LG стоји, телефон је феноменалан не знам да ли ти је 1 или 2 али оба су врхунска али Nokia је квалитет као и HTC.
 
Koristim i ja One S ovih dana bas je extra,deluje klasu iznad svoje cene,tanak,elegantan,a extra brzi od S3 sigurno je brzi prakticno.

- - - - - - - - - -

https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-10297002-4.htm
 
Evo sa Tapatalk-a.

y2upybyj.jpg


se5egede.jpg
 
Ni meni ne ide.jednostavno kada u search ukucam poljoinfo trazi ga po sat vremena i nista. Mada sam malopre ukapirao da mi i ne treba.ranije sam koristio operu pretrazivac i preko nje se nemoze pisati na forumu.sad koristim google chrome i upravo pisem preko njega :)
 
Nema veze sa logovanjame,prilikom pretrage mora naci forum,i onda ga izaberete i ulogujete se.
Pokusajte da se konektujete na wi-fi,pa onda da pretrazite. Kod mene je bio takav problem,nije uopste hteo naci forume preko mobilne mreze,a kad se nakacim na wi fi bez problema.
 
Nema veze 3G net,nego prosto je nekakav problem prilikom pretrage,kasnije kad ga nadjem i ulogujem se,normalno mi otvara sve ulogovane forume i preko mobilne mreze.
Dal je problem do IP adrese ili cega ne znam,ali 3g nema veze. Jer otvara kasnije normalno kad se ulogujem i na data.....
 
Prenesi u Surfuj 500. Za 1006din. 150min. 500poruka i 500mb brzog neta,nakon toga neogranicen,ali sa smanjenim protokom. Ali ne moze se uzeti neki extra dobar telefon,za male pare,uz te manje pakete.
 
Nazad
Vrh