Mobilni telefoni

Ja sam sa xiomi prezado oljan,zena ima note 7 ali vec sjebala ekran pa trazim zamenu i planir da uzmem poco x3 za nju a ja sa mojim 8 pro ekstra sam zadovoljan pogotovo kad igram igrice na njemu c.o.d nisam ja neki pro igrac ali zadovoljava moje potrebe jos sad se iznenadio posto daner strucnjak ja nisam ni znao da sa tri prsta skrinsot radi

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nikad nebi menjao xiaomi,uzeo cerkici iphone ali za te pare imas avion od xiaomi-ja

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kad mi neko pomene iphone odmah mi neka alergija iskoci ,

Uglavnim ga ljudi uzimaju iz kompleksa(lako se prepoznaju u kaficu stoji okrenut na ekran) ili iz ne znanja.Nabedio ih neki "strucnjak" da je jabuka naj bolja.

Za 2-3x manje para se nadje telefon jacih ili istih specifikacija i kvaliteta. Ali dok je ovaca bice i vune.

Daleko od toga da su to losi uredjaji, ali sta je realno realno ... precenjeni ,ograniceni ko terasa i katastrofa baterija, a naj smesnije od svega "made in prc".


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kad mi neko pomene iphone odmah mi neka alergija iskoci ,

Uglavnim ga ljudi uzimaju iz kompleksa(lako se prepoznaju u kaficu stoji okrenut na ekran) ili iz ne znanja.Nabedio ih neki "strucnjak" da je jabuka naj bolja.

Za 2-3x manje para se nadje telefon jacih ili istih specifikacija i kvaliteta. Ali dok je ovaca bice i vune.

Daleko od toga da su to losi uredjaji, ali sta je realno realno ... precenjeni ,ograniceni ko terasa i katastrofa baterija, a naj smesnije od svega "made in prc".


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Nista mi ne govori,znaci sati i sati nagovaranja pa neka mi objasni sta je iphone bolji od xiaomija ali stvarno se trudi u skoli i sve petice donese,hoce da bude djak generacije i ide joj to od ruku za sad pa smo kupili sta je zelela,i ja sam pristalica xiaomija jer iskreno za te pare nema boljih

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ne mogu da nađem gde je developer options da pokušam da povećam onaj red na vrhu.
Ovo je sve što sam pronašao za veličinu slova i ikonica, da li možda postoji još neka opcija?




Sad to izgleda ovako:

 
Auuu, nešto sam zasro!
Našao sam programerske opcije i najmanju širinu. Bilo je 374 i tu sam upisao 200, ali mi je telefon to prepravio na 320. Nisam uočio neku razliku pa sam hteo ponovo da probam sa 374 i ne znam da li sam omašio polje potvrdi i pipnuo nešto drugo, ali telefon se zacrnio, ugasio i upalio i sad pokazuje naslov Main Meny, ispod naslova piše POCO - Recovery 3.0 i ispod tri opcije: Reboot, Wipe Data, connect with MAassistant. Odnosno izgleda ovako:


Main Meny
POCO-Recovery 3.0


Reboot
Wipe Data
Connect with MIAssistant

Šta da radim?
 
Poslednja izmena:
Ako izaberem Reboot ponudi mi Reboot to system i povratak u glavni meni. Kad izaberem Reboot to system telefon se ugasi, krene ponovo da se pali, zavibrira kratko vibracija i opet dođe u Main Menu iz prethodne poruke. Niti ga može ugasiti niti ništa drugo.
 
To je bootloop, ali to ne može da izazovu programerske opcije. Bar ja nisam uspeo da to uradim pored silnog čačkanja. Izvadi telefon iz futrole, možda futrola pritiska dugmad sa strane i ulazi u recovery. Ako nije to, moguće da se sistem zaglupeo i recovery ne prepoznaje system kao funkcionalan.
Probaj da držiš dugme za pojačanje zvuka i dugme za paljenje par sekundi dok se telefon pali. To je kombinacija dugmića za prisilni restart telefona kada zaglupi.
Wipe Data će obrisati sve podatke sa telefona, to nemoj još raditi. Prvo probaj ovo sto sam napisao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ništa nije pomoglo. Morao sam Wipe Data. To je praktično reset na fabrička podešavanja. Sad sam ispočetka instalirao sve ponovo.
 
@ dukej

Za ova slova ste slabo vidis moze da se ugase, promene font, velicina, boja...Kao i pokazivac stanja baterije moze da se menja.

Prvo promeni boju slova ili stavi tamnu pozadinu. Kako kod neces lepo videti, stavio si bela slova i svetlu pozadinu.
 
Ma na svim, kad to radi na mom starom xiaomiju redni note 4x koji je vec star 4-5 god radi na svima.

Doduse provwrite koju verziju miui imate i updejtujte na poslednju.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa to ti je widget, instaliras sta hoces da ti izgleda kako hoces, u tome je i lepota androida

evo ti koji je widget
874655f0490fb57d9626d26508c6fa31.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Najljepše zahvaljujem. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh