Mobilni telefoni

E stasno, ima ih brdoooooo pa sad biram...

Nasao za 315 sa garancijom i sve stara par dana samo moglo bi i manje ::novac::
 
Jasno ali, dodju plavi kod mene uzmu tel ja im dam jmbg i sve to i na kraju ja sigurno ostanem bez mojih ::novac::
A? :)
 
Trenutno imam N95 8 gb i N96 i mogu da kazem da mi je bolji N96 malo spor ali kad se uradi update brzi je dosta od N95 8gb. :cao:
Post je spojen: [time]1260610887[/time]
_________________________________________________
Mozda da kazemo koju rec o Bluetooth slušalicama jer su sada kao obavezne. Cuo sam da SE imaju dosta jaci zvuk i da im duze traje baterija nego na Nokia slusalicama a cene su im tu negde...
 
Drugu stigla 2 telefona
Ovaj je marke mobistel made in korea pravljen za neku mrezu,ima tac skrin,dobru kameru 3.2mpx i ono sto me je najvise zadivilo jeste snaga zvucnika koji su glasni kao i na mojoj N95.Telefon je potpuno nov i trazi 100e.Naravno da ima blu tut,memorijsku karticu,mp3 i ostalo sto imaju novi telefoni.
Telefon je puno boljeg kvaliteta od telefona marke Anycool koja je kopija nokije i znj klasa,ovaj je boljeg kvaliteta.
n6259g.jpg

b6t4wp.jpg

2a75xso.jpg

2mhvupt.jpg

ra0zcx.jpg


I samsung F480 perfektno ocuvan,skoro nov,full i kozna futrola.
Trazi 180e
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1637/Samsung/F480
30u7keq.jpg

2cyns76.jpg
 
Nokia n95 super telefon.Pravi lepse slike od nekih digitalnih fotoaparata.Znam iz licnog iskustva.
 
Ja sam zadovoljan sa n95.Imam ga skoro goinu i po i jos radi kao prvog dana.Neki pricaju da im je los procesor,ali ja ne mislim tako.
 
Nazad
Vrh