Možda je utopija a možda

Odg: mozda je utopija a mozda...

Naravno da ne ali dali je mnogo drugacija sada situacija sa raznim tajkunima koje i sami pominjete.
Svakako nisam za to da neko ima vise zemlje nego sto moze da normalno obradjuje.
Ljudska priroda se sama stara da stvari dodju na svoje mesto po onoj staroj otac kuci sin raskucuje.
Nevalja kada zemlja postane vlasnistvo kompanije jer vise nikad ili tesko moze da predje u vlasnistvo individualnog proizvodjaca.

edit posle senatorovog posta

neka svako prilozi poneki clan pravilnika
pa moze da se organizuje i online sednica
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

treba biti oprezan jer je drusstvo iskvareno ,ali sigurno da ima posstenih ja u svom selu znam 40 tak seljaka sve je to vredan i possten svet a znam da je tako ssirom Srbije pa nije seljak kvaran nema vremena od posla bass zato ga treba pokrenuti jer nazzalost mora se i politicki :zli: bass zbog kvarnog sistema.Nezzalim ja za komunizmom al mi zzao kad vidim da neko 40 godina radi zemlju i predaje drzzavi proizvod a kad ostari nema za hleb i kad pogledam staru mehanizaciju a ovi danas trazze po novom zakonu o saobraccaju fabriccko stanje traktora koji su stari i po 40 god.pa sto onda nije poslao mlade autoelektriccare sa biroa da idu po selima da ljudima dovedu instalacije u red nego samo razmissljaju kako kazniti a kako pomocci seljaku :sta:
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

senatore slazem se sa tobom i moj si favorit takodje znam dva domacina sa ovog foruma za koje mogu ruku dati da nisu iskvareni i da nas ne bi napustili i slobondo cu reci da su to Branko i Matic.
Sto se tice clanova tu je parola "misli globalno deluj lokalno" za pocetak kad bismo mogli makar samo mi clanovi foruma da se prijavimo i svako dovede komsiju-brata pa nas bi bilo 2 000 u startu samo odavde + sto mozemo poslati meil svim clanovima foruma sa obavestenjem da pogledaju ovu temu i da se upisu u stranku ako zele :ppozdrav:
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

Eto imamo jednog kandidata samo sto je "penzioner" :)
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

kao sto rece lider SZR(stranke zdravog razuna) Srecko Sojic kaze kad udje u ministarsku fotelju ko da je u salamuru usao moze jos 100 godina da pozivi :D

Za pocetak predlazem da dajemo predloge ko bi mogao biti pozeljno da nije neki bivsi direktor 5 propalih firmi ::lose:: :udri:
Da bude clan foruma kog svi znamo a ne neki brat od tetke nekog...
I da ta stranka ima strategiju kao sto rekoh npr Senator zna da prezentuje a ima za saradnike poljoprivrednike koji ce mu reci sta je problem i sta treba prezentovati kao problem
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

senatora za ministra ali nam trebaju bar 2 savetnika koji ce biti ljudi iz naroda i koji ce zapravo znati sta nerod zapravo muci a ne statistika ::lose::
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

@North

"Da bude clan foruma kog svi znamo a ne neki brat od tetke nekog..."

Hoces da nam upropastis jos ponekog postenog covu ? :cool:
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

Takvi nam ne trebaju za vodju koji bi preko veze dosli vec "domaci" forumas kog svi znamo a tavi talenti nek se pronalaze u drugim oblastima :D
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

Nemojte reč Paori, jedno udruženje ga je već oskrnavilo ":":
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

Ako sa ovog foruma ne krene neka inicijativa po tom pitanju, neće nikad ni krenuti. Lako ćemo za ime: partija ujedinjenih poljoprivrednika, stranka srpskih seljaka...organizacija će predstavljati krupan zalogaj :cao:
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

nebojsa je napisao(la):
senator je napisao(la):
Nas ovde bi prvenstveno trebalo da interesuje agrarna politika, a svaku dalju podeljenost po nekim drugim osnovama treba ostaviti po strani. Setite se samo price, koja je bila deo obavezne literature u osnovnim skolama dok je ovaj prozapadni sljam... Dalje objasnjenje nije potrebno.
nebojsa je napisao(la):
Ima nas koji čitamo postove

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

Jedno pitanje za sve :sta: :sta:Da li ste spremni da se zalažete za interese većine poljoprivrednika,iako se ti interesi ne poklapaju sa interesima vašeg domaćinstva, :ppozdrav:
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

ma i sabotere mucce isti problemi nerazumem zassto istupaju mimo interesa seljaka dali ih to truje neka stranka ili se nadaju neccem ispod zzita,nemogucce je da svakom od nas ne odgovaraju iste stvari nemozze dobro da se kosi sa intersima bilo ccijeg domaccinstva pa svima je interes i bolja cena i subvencija i uvoz opreme za poljoprivredu bez carine.jasno mi je da se mozze desiti da ako neko proizvodi kukuruz a neko samo gaji stoku tim kukuruzom da ovom drugom ne odgovara visoka cena kukuruza ali ljudi to ccemo ressiti al nikad se neccemo ressiti zlih misli i dela to je problem.Neverujem da se na zapadu mrze stoccari i ratari, ujedinite se jer samo sloga seljaka spassava :cool:
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

pa interesi većine poljprovrednika bi trebali da se poklapaju sa interesima prosečnog domaćinstva koje živi od poljoprivrede, ne sme da bude krajnosti i velikih oscilacija. Zapravo svi treba da imaju zaradu od svog posla i suvo ratarenje i stočarstvo i voćarstvo i tako redom...neko više, neko manje, a ne da rade sa gubitkom, ili u najboljem slučaju na pozitivnoj nuli.
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

Ne znam zasto je rec paor vec oskranvljena, ali cu verovati u to pa cu je izostaviti. Seljacku stranku je vec oskrnavio onaj klovn Marjan Risticevic. Naglasavati elektronski karatkter stranke ili dovoditi je u vezu sa internetom, moglo bi da suzi krug potencijalnih biraca zakoje je internet jos uvek nepoznanica. Treba nam nesto sveze, neizvikano, zvucno, nesto sto ce animirati narod i pruziti mu osecaj da ce neko sutra da ga pita kako mu je .
Evo mojih predloga:
*Stranka Poljoprivrednih Prozvodjaca Srbije- SPPS, jes da ima malo nezgodnu indirektnu asocijaciju, ali mislim da je ok;
*Stranka Ujedinjenih Poljoprivrednika- SUP, isto kao i prethodno;
*Poljoprivredna Stranka Srbije- PSS sto bi moglo biti poprilicno zgodno za reklamnu kampanju jer bi sa tim PSSsss mogli ostalima da pokazemo da cute.
Ovo su samo neka moja razmisljanja, dajte da cujem sta mislite.
 
Odg: mozda je utopija a mozda...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8HE6xUdkorA&feature=related[/youtube]

::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh