Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mada naše udruženje je da se ukinu pokrajinska davanja i davanja za manjine. Neka ostane samo republika, što bi bio favorizovan neko iz pokrajine. Poljoprivreda je 90% razvijenija u Braničevskom okrugu. Tu postoji priliv stranih investicija iz inostranstva, ljudi pošteno zaradili, radeći fizičke poslove na zapadu, što bi bio neko favorizovan i pokrajine ili od stranih investitora
 
@Nedeljko
ti zaista mislis da je ministar zelen i da nema pojma sta je nov kombajn itd...

Bio je član je Demokratske stranke Srbije i na izborima 2003. gоdinе izаbrаn је zа nаrоdnоg pоslаnikа sa te liste. I na narednim izborima, 2008. godine, biran je za Narodnu skupštinu, ali je na lokalnim izborima pobedio u trci za mesto grаdоnаčеlnikа Sremske Mitrovice, pa se odlučio za tu funkciju. DSS je napustio 2008. zbog neslaganja sa politikom stranke. Bio je aktivan u Pokretu „Mitrovica evropska regija“ koji je 2009. potpisao tehničku saradnju sa DS u Pokrajini. Krajem 2010. godine pristupio je Demokratskoj stranci, ali ga lokalni odbor nije primio u svoje redove.


„Moj ulazak u DS lična je odluka, jer mislim da je dobro za Mitrovčane i budućnost ovog grada da budemo na strani koja krči put u Evropu“, rekao je Nedimović pred sam kraj 2010. godine, pošto je potpisao pristupnicu za Demokratsku stranku u Novom Sadu. (Danas, 29. 12. 2010. godine)



Naredne godine osnovana je Grupa građana „Vredna Mitrovica“, nastala objedinjavanjem više nevladinih organizacija. Za predsedavajućeg “Vredne Mitrovice” imenovan je za gradonačelnik Sremske Mitrovice 2012. godine, a njegova odbornička grupa u lokalnom parlamentu imala je 15 odbornika.


U januaru 2015. ponovo je promenio partiju i prešao u Srpsku naprednu stranku, kao i najveći broj članova „Vredne Mitrovice“. Nedimović je preuzeo Gradski odbor SNS od dotadašnjeg predsednika Milana Kovačevića, koji je postavljen za koordinatora SNS za Srem.

„Nakon nekoliko razgovora sa premijerom Vučićem postignut je dogovor oko mog prelaska u SNS. Odlučio sam se na taj korak zbog daljeg razvoja grada“ 2015
 
Mada naše udruženje je da se ukinu pokrajinska davanja i davanja za manjine. Neka ostane samo republika, što bi bio favorizovan neko iz pokrajine. Poljoprivreda je 90% razvijenija u Braničevskom okrugu. Tu postoji priliv stranih investicija iz inostranstva, ljudi pošteno zaradili, radeći fizičke poslove na zapadu, što bi bio neko favorizovan i pokrajine ili od stranih investitora
E i to je rekao. Ovi iz srbije imaju samo republički konkurs a vi imate 2. Pa stavio prst na usta i kaže šššš, kao da ćutimo...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Jedan od onih teletabisa. Kod nas u okolini svako selo ima po jednog koji postavlja idiotska pitanja kad dođu političari na te njihove šarade. Kod nas bio Andrej Vučić (u ko zna kakvom svojstvu) i taman da sektaši krenu sa smešnim pitanjima kad naš Tinki Vinki kaže: Andreju, kakav je ovaj Krčedin kad ja dođem na centar i ne znam koliko je sati, najbitnije da se izgradi onaj sat na stubu! :haha: :haha: :haha: Čak se i sendvičari zapitali kakva je to glupost ali se ni Andrej neda i kaže nekoj ženi pored njega : Ako je to meštanima najbitnije, pišite sat!
Kod nas u selu nije bio ministar, ali je bio predesdnik licno (bila i zorka "koridorka" par dana ranije pa pobrkala gornje i donje nedeljice). Glavna tema razgvora je trebalo da bude misljenje i pitanja u vezi rudnika litijuma. Dolazili su ljudi iz skro svih sela u okolini. Na kraju se polemika svela na to zasto Trsic nema fudbalski klub, zasto moja snajka nema posao, zasto nemam sijalicu na banderi, komsija mi ozidao ogradu pa ne mogu da proteram kombajn... Neki su i plakali a bilo je i onih koji su sanjali njegov dolazak :haha::haha::haha:
Inace ministar Zitko Metlicic (valja ga tako zovu) ce sutra oko podne biti u Loznici verovatno u svrhu predizborne kampanje.
 
Ja bi rekao da je mikser bio krajnje korektan prema članovima foruma. Rekao da će doci, i šta je on pitao. Deo ljudi bi to precutao. Glupo je bilo da mu zatvori vrata, pustio ga zbog drugih ljudi, ne zbog samog ministra.
Inače odavno njih poljoprivreda ne zanima, i to ne samo gmazove na vlasti. Koliko je proslo ministara u ovom veku, a najmanje njih je završilo Poljoprivredni fakultet. Ko moze neka dobro razmisli kome daje glas 3 aprila, ko ne moze, neka napravi nevažeći listić, samo da bagra ne dobije bar deo sigurnih glasova.
Pa zbog tog glupo mi,ovaj narod živi kako živi.Tako i za izbore zamoli te drugar da glasaš jer eto njemu znači i tako u krug od trećeg do trećeg.
 
To nije tačno. Ja glasam za koga hoću, a znam za koga neću glasati...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ma Ne, nego mi malo glupo da neko glasa za nekog samo zato što ga je neko zamolio. Zna se za čega se glasa - za 2.000 din, paket brašna i soli, da se sačuva radno mesto, i tako...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Mada naše udruženje je da se ukinu pokrajinska davanja i davanja za manjine. Neka ostane samo republika, što bi bio favorizovan neko iz pokrajine. Poljoprivreda je 90% razvijenija u Braničevskom okrugu. Tu postoji priliv stranih investicija iz inostranstva, ljudi pošteno zaradili, radeći fizičke poslove na zapadu, što bi bio neko favorizovan i pokrajine ili od stranih investitora
Auuuuu. Pa do juce ste orali volovima, zmajevka i rusevi bili za vas pojam. Da ne pominjem neki zapadni traktor.
 
Mada naše udruženje je da se ukinu pokrajinska davanja i davanja za manjine. Neka ostane samo republika, što bi bio favorizovan neko iz pokrajine. Poljoprivreda je 90% razvijenija u Braničevskom okrugu. Tu postoji priliv stranih investicija iz inostranstva, ljudi pošteno zaradili, radeći fizičke poslove na zapadu, što bi bio neko favorizovan i pokrajine ili od stranih investitora
А како мислите ово извести? Покрајина има своје надлежности по том питању.
 
Mi Kaćani smo do pre nekoliko godina imali hit :
Celo selo smrče belo
E sad u novije vreme hit glasi :
Idemo u Afriku da sadimo papriku
 
Ministri su dolazili i pre ovog goluba koji je već dosta srao po nama ali obično su dolazili kod ljudi kojih su ih zvali i podržavali i ti ljudi su imali koristi od toga , meni ovde posebno smeta što neko nameće nekom da mu dođe ministar a ne vodi ga kod sebe ....a ovaj opet mora da pristane, ili se boji ili ima koristi od toga a nikako zbog drugarstva....te se stvari ne rade zbog toga
 
Auuuuu. Pa do juce ste orali volovima, zmajevka i rusevi bili za vas pojam. Da ne pominjem neki zapadni traktor.
Pa to ti misliš. Za 10 god smo ispred vas 10god,pričam za Braničevski okrug. Vi plaćate kirije 500e a mi do skoro 100e,sada su 150e. Žalost što tako primitivno razmišljate. Zapadni traktor sam prvi kupio 2008, da upoznam sve vas što mislite da je poljoprivreda izmišljena u Vojvodini. A volove ne pamtim, tebe da informišem
 
А како мислите ово извести? Покрајина има своје надлежности по том питању.
Ako ima pokrajina, što da nema deo Srbije, ponavljam deo Srbije koji nije pokrajna, isto svoj fond za razvoj poljoprivrede. Što smo mi u podređenom položaju.Što bi razvijali Vojvodinu više nego celu Srbiju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh