Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa to je fora, svi kod nas u inostranstvo i zemlja ih ne interesuje ili ima kod nas situacija da sva deca oće da se zaposle u EPS,
kod vas sve zemlja interesuje. Da podelim sa vama moje prinose, 4400kg repice, 8200kg pšenice, kukuruz 7700kg, suncokret 3400kg. Sad da li je meni bolje ili vama, procenite, moja Kirija na 120hektara je 150e
Koliko ljudi kod tebe radi 120 hektara u selo? Kod mene od 600 stanovnika u selo imas 50 ljudi sa tom povrsinom...
 
Kod njih su sela prazna.Sve gastozi :D Jeza da te uhvati kad kreneš tuda da prolaziš koliko je prazno,a kuće pravili kao da ih živi 15 u jednoj :D
Ma verujem ja da je muka te ljude naterala da odu za nemacku i austriju, ali koji moj onda prave te kucerine od 4 sprata kad nikad u njih ziveti nece. Da dodju preko leta mesec dana, to moze i u jednu sobu. A deca mozda i dodju nekad u srbiju, unuci verovatno nikad....
 
Upravo na happy Nedimovic

" Možemo da preskočimo jednu žetvu i opet će mo imati hrane za nas i izvoz "
 
Ovih dana se opet povampirio ministar u borbi protiv poljoprivrednika.....
Laže na sve strane , koristi netačne brojke kao njegov vođa i bombarduje javnost lažnim podacima.
Još jednom se potvrdilo da je to ministar protiv a ne za poljoprivedu i na tom mestu je već koliko godina...i...
To je ministar kojeg su mnogi "domaćini" primili i ugostili , neki iz ćara a neki iz straha ..i da znaju i ti iako ga nisu oni pistavili na to mesto već Soroš preko Vučka da snose u najmanju ruku moralnu odgovornost za stanje u poljoprivredi ....pa možda i u državi
Samo napred ...predaja ne postoji kao opcija
Napredno do nestanka
 
Ovih dana se opet povampirio ministar u borbi protiv poljoprivrednika.....
Laže na sve strane , koristi netačne brojke kao njegov vođa i bombarduje javnost lažnim podacima.
Još jednom se potvrdilo da je to ministar protiv a ne za poljoprivedu i na tom mestu je već koliko godina...i...
To je ministar kojeg su mnogi "domaćini" primili i ugostili , neki iz ćara a neki iz straha ..i da znaju i ti iako ga nisu oni pistavili na to mesto već Soroš preko Vučka da snose u najmanju ruku moralnu odgovornost za stanje u poljoprivredi ....pa možda i u državi
Samo napred ...predaja ne postoji kao opcija
Napredno do nestanka
https://www.facebook.com/groups/dobrazemlja/permalink/2239372662910406/
 
Dali je ovo istina za Nedeljka, ako jeste verovatno je morao
Znam da je jednom prolikom napisao da nije bio svestan usta se upustio!
El vi verujete u ovo svaki dan smo na vezi. Nasa jedina mana ili prednost je sto nemamo kontakt ni sa vlast niti opoziciju. Prvi smo ustali u Srbiji zvali smo sve neznam sta je problem. Rekao sam Backu da Bia radi svoj posao pusti mu informaciju preko neke prodane duse koja je dobra sa njim samo da razjedini ljude. Da potsetim mi smo izasli iz NAPS-a... mnoge stvari su razotkrivene za prodane duse iz napsa.. @nedeljkosavic012 @Srdjan Žorž su isto upuceni..

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh