Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A verovatno si se i dok si radio bavio poljoprivredom.
Tako će biti i sa mnom kad propadne ova moja firma, a sve smo blizi tome.
 
A šta sam ja :
Škola: dipl. Inženjer prehrambene tehnologije
Imam PR radnju za proizvodnju i preradu voća
Imam gazdinstvo na svoje ime i jedno na radnju
Obradjujem preko 10ha voća i vinograda i vršim preradu voća i groždja
 
Zasto se potencira ko nije na PIO za poljoprivredu da ne dobije nista od subvencija?Kako mislite da mali napreduju?

Znate da sa malim povrsinama ne moze da se izdrzava porodica nego samo sluzi kao dodatni novac.Dobro sa povrtastvom moze.Bolje da bude parlog?
 
Po završetku studija sam se zaposlio i radio godinu dana. Nakon toga nisam bio zaposlen 5 godina, a radio sam zemlju.
Jesam li tad bio poljoprivrednik?
Ajde sta si se stis'o prijavi se u PIO a sa firmom sklopi ugovor o delu i imaces i vecu platu, ovako grubo tipujem da ti do 1 aprila odbiju od ppate koliko bi za ceo PIO dao na godisnjem nivou.
Ispuni ljudima zelju i napuni svoj dzap. 2u1. 😉
 
Ajde sta si se stis'o prijavi se u PIO a sa firmom sklopi ugovor o delu i imaces i vecu platu, ovako grubo tipujem da ti do 1 aprila odbiju od ppate koliko bi za ceo PIO dao na godisnjem nivou.
Ispuni ljudima zelju i napuni svoj dzap. 2u1. 😉
Nece se odreci zbog penzije jer sigurno nece biti mala kao poljoprivredna.
 
Što nisi išao u srednju poljoprivrednu?

Ili si radio kao mašinac u srećno vreme u nekoj državnoj firmi, pa kad je propala okrenuo si se poljoprivredi.
mirosti odgovorio sam potvrdno na konstataciju iz druge recenice tj. da sam radio kao masinac. Nigde nisam nisam rekao da imam dve srednje skole zavrsene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh