Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I opet ne može biti isto vođena politika u poljoprivredi u Vojvodini i dole u Srbiji.Sigurno je da ima ovakvih primera koliko hoćeš južno od Save.Sa ovakvim odnosom vlasti vi i ne znate gde pripadate jer ispada da niste ,profesionalni' poljoprivrednici i kao takvi ne bi trebalo da dobijate subvencije,što je slažemo se bezveze.
 
Dok god se ne postavi tacna definicija sta je i ko je pljoprivrednik sve ce biti razvodnjeno i sluzice samo kao socijalna kategorija koja drzi socijalni mir. Postavio sam pitanje u jednoj drugoj temi pa niko nije odgovorio, a vrlo je jednostavno. Kada upisujete dete u vrtic ili skolu sta u kolonu zanimanje roditelja upisujete vi koji radite kao doktori, advokati, radnici,trgovci, penzioneri, a usput obradjujete i zemlju. Poljoprivrednik?????
 
Ja bih tu dodao i pošteni, možda i bitnije od pametnih pošto uglavnom su pametni za sebe ali no.
Bitnije je da sve institucije u državi rade svoj posao.
Pa kada ga uhvate sa prstima u medu, drakonske kazne. Kada radi neki posao za koji nije nadležan, opet kazna. Za neke i zabrana bavljenja poslom.
E onda bi i skroz nepošteni prestali sa praksom - pa šta, i drugi to rade.
 
Tacno ti si onda arhitekta koji u slobodno vreme obradjuje zemlju i niko ne moze da ti zabrani ni jedno ni drugo. Poljoprivrednik nisi i ne mozes ostvarivati benefite koje treba da imaju poljoprivrednici.
Ja sam poljoprivrednik i arhitekta koji NEMA slobodnog vremena. Ali to je moj problem, niko me ne tera na to.
 
Pa kako si poljoprivrednik ako si radio u državnoj firmi? Isto kao Darko, koga prozivaš, ili na neki drugi način?

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh